Логотип сайту

Чим просочити бісквітні коржі?

Чем пропитать бисквитные коржи?

Найбільш широко застосовуваним видом кондитерського тіста для різних тортів, десертів і тістечок, є бісквіт. Але це тісто має один недолік. Якщо коржі не просочити, то вони швидко висохнуть. Поговоримо докладніше про те, чим просочити бісквітні коржі.

Існує величезна кількість рецептів просочень. У кулінарів щодо цього питання є свої індивідуальні переваги. Але все ж існують певні рекомендації, які потрібно дотримуватися.

Готуємо для просочення бісквіта

В основу просочення для бісквітного тіста входить цукровий сироп і ароматизатори. Щоб приготувати цукровий просочення, помістіть в каструлю один стакан цукру і влийте 0,5 літра води. Поставте на вогонь і доведіть до кипіння. Сироп необхідно заважати до тих пір, поки не розчиниться цукор. Коли він розтане, його потрібно остудити і додати ароматизатори. Перш ніж бісквітний корж просочити цукровим сиропом, дайте йому добре підсохнути. Після цього приступайте до його просоченню, скориставшись при цьому пульверизатором.

Ванільна просочення

Бісквітні коржі можна просочити ваніллю. Для цього додайте в сироп одну чайну ложку ванільного цукру. Якщо ви використовуєте ванілін у вигляді кристаликів, то в сироп треба додати лише кілька кристалів, інакше просочення вийде гіркою на смак.

Для фруктового торта в сироп додайте ложку соку.

Кавова просочення

Бісквітні коржі також просочують кавовій просоченням. Спочатку необхідно зробити кавовий екстракт. Отже:

  • Заваріть міцний кава (розчинна або натуральна мелена).
  • Дайте йому відстоятися, процідіть і додайте кілька ложок в сироп.
  • Таким чином, просочити бісквітний корж можна цукрової, кавової, ванільною або фруктової просоченням. В допомогу вам також ще одна стаття з нашого сайту Ніж просочити коржі.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту