Логотип сайту

Як намалювати свиню?

Как нарисовать свинью?

Дивіться відео

Як намалювати свиню?

Малювання домашніх тварин - це захоплююче заняття, яке припаде до душі дітям та дорослим, тим більше це не так складно, як здається. Наприклад, можна зобразити порося і витратити на це всього 5-10 хвилин, тим самим викликавши велику радість у дитини. Отже, давайте спробуємо зрозуміти, як намалювати свиню.

Перший етап: допоміжні лінії

Для роботи знадобляться олівець і аркуш паперу.

Першим ділом позначимо тулуб порося у вигляді кола. Потім проведемо більш чіткий контур, зробивши округлий кут з лівого боку (так, як якщо б ми малювали гостру бік яйця).

Для мордочки потрібно намітити дві допоміжні дугоподібні лінії, що перетинаються в центрі. Вони будуть зміщені немнго вліво від центру.

Другий етап: малювання мордочки

Свинья
 • Намалюємо великий кумедний п'ятачок на перетині ліній.
 • Вище горизонтальної смуги будуть маленькі круглі очі з віями і зіницями в центрі.
 • Нижче п'ятачка потрібно зобразити усміхнений рот у вигляді півкола.
 • Вийде, що мордочка розташована в лівій частині кола, інша частина буде тілом, на якому з'являться ноги, хвіст і вуха.

  Третій етап: малювання частин тіла

 • У будь-якого порося є великі вуха, тому вище рівня очей малюємо два овалу з загостреними кінчиками. Одне вухо буде розташоване ближче, інше - далі, так як свиня дивиться в сторону.
 • У тварини повинні бути видні дві лапки, треба зобразити їх у нижній частині тіла, не забувши про розділені на дві частини копитця. Порівняно з тілом ноги будуть набагато коротше.
 • Залишилося додати невеликий хвостик, закручений у вигляді спіралі.
 • Розфарбувати отриманого порося можна як завгодно - в жовтий, рожевий, сірий колір. Для цього підійдуть фарби, кольорові олівці або фломастери.

  Якщо хочеться, можна намалювати на свині плями або зробити її яскравою незвичайної забарвлення, головне, щоб малювання приносило задоволення.

  Інструкції з малювання інших живтных і предметів ви можете знайти в розділі Малювання.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту