Логотип сайту

Як стати феєю за хвилину?

Как стать феей за минуту?

Останнім часом вийшла велика кількість мультфільмів про фей, і багато дівчатка мріють стати феями і здійснювати свої маленькі магічні обряди. Якщо ви думаєте, як стати феєю за хвилину, то вам необхідно звернутися до наших обрядів.

Лід

Наповніть ємність льодом і почекайте, поки він почне танути. Потім опустіть руки на 30 секунд в крижану воду. В цей час закрийте очі і уявляйте, як ви перетворюєтеся в улюблену фею. Через півхвилини витягніть руки з води, намильте їх шампунем або гелем для душу і змийте холодною водою. Після цього ритуалу ви обов'язково повинні перетворитися на фею.

Розмова з феєю

Якщо вам необхідно за короткий час стати феєю, то тут не обійтися без справжніх фей. Для початку виберіть, який феєю ви хочете стати. Наприклад, якщо ви хочете перетворитися в фею Вогню, то необхідно запалити свічку або розпалити багаття і викликати фею на розмову. Для цього покличте фею, наприклад, «Фея Вогню, я викликаю тебе!». Якщо в цей час вогонь трохи задребезжит або поміняє напрямок, значить, фея прийшла і можна починати розмову. Попросіть її наділити вас необхідною силою і знаннями для здійснення магічних обрядів. У кінці розмови не забудьте подякувати за допомогу.

Прохання

Якщо ви знаходитесь вдома на самоті, то можна попросити фей наділити вас силою. Для цього вимкніть світло і стати посеред кімнати. Підніміть руки вгору і читайте заклинання «Не хочу бути людиною простою, хочу бути феєю, з крилом золотим!». Його необхідно повторювати десять разів, тільки після цього феї дадуть вам силу.

Кішка

Якщо у вас в будинку є кішка, то можна попросити у неї наділити вас силою, так як кішки подумки пов'язані з країною фей. Коли настане повний місяць, візьміть кішку на руки і гладьте. Як тільки тварина стане муркотіти, попросіть її наділити вас магічними здібностями. Якщо кішці сподобається, як ви її гладили, вона виконає ваше бажання.

Морська фея

Якщо ви хочете перетворитися в морську фею, наберіть у ванну води і ляжте в неї. В цей час повторюйте заклинання "Морська фея, я викликаю тебе!". Після цього ввічливо попросіть її зробити вас феєю води.

Почитайте також про інші способи перетворення в статті Як стати феєю.

Дізнатися, як стають феями Вінкс, можна зі статті Як стати Винкс.

Якщо ви граєте в Сімс, то читайте статтю Сімс: як стати феєю.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту