Логотип сайту

Як створити листівку онлайн?

Как создать открытку онлайн?

Дивіться відео

Як створити листівку онлайн?

Сьогодні, в часи достатку товарів, дуже важко здивувати, а тому подарунки, зроблені своїми руками, набирають популярність. У цій статті розповімо про те, як створити листівку за допомогою онлайн-сервісів.

Вибираємо онлайн-майданчик

В Інтернеті можна знайти масу майданчиків, які дозволяють зробити цікаву листівку для будь-якого випадку, і більшість з них безкоштовні. Кожен сервіс має різний набір інструментів, але приблизно однакову схему роботу: користувач повинен завантажити шаблон, з яким бажає працювати, а далі за допомогою різних інструментів редагувати, додавати різноманітні ефекти і написи.

Представимо вам трійку найбільш цікавих сервісів для створення листівок в режимі онлайн:

 • pho.to. Цей сервіс дозволяє не тільки додавати різного роду художні ефекти, але і дає можливість редагувати самі фотографії - робити знімки яскравіше, прибирати недосконалості шкіри, жирний блиск з обличчя і т. д. При цьому кожен інструмент забезпечується спеціальними підказками, так що, розібратися з механізмом вирішення тієї чи іншої задачі дуже просто.
 • loonapix. Даний сервіс може похвалитися величезною кількістю рамок, причому всі вони зручно розподілені за розділами. Так, якщо ви робите листівки для дитини, вам потрібно зайти в розділ "Дитячі".
 • picjoke. Цей майданчик сподобається тим, хто регулярно займається створенням листівок для своїх близьких і друзів, оскільки даний сервіс має слоган "Кожен день новий фотоефект!", а значить, завжди знайдеться можливість створити свіже рішення.
 • Створюємо листівку

  Давайте тепер на прикладі одного з сервісів спробуємо створити нашу листівку. Пропонуємо розібрати схему роботи на прикладі pho.to.

 • Заходимо на сайт pho.to.
 • Перед нами відкривається ряд можливостей - відразу перейти в режим створення листівки ("Почніть зараз") або попередньо відредагувати фото - "Швидка корекція фото", "Ретуш одним кліком", "Безкоштовний фоторедактор" і т. д.
 • Інструмент "Швидка корекція фото" працює в автоматичному режимі, ви просто завантажуєте фото, чекаєте кілька секунд, і справу зроблено. Однак якщо вас не влаштовує результат, можна "пограти" з настройками в ручному режимі. Панель інструментів розташовується прямо над отредактированным фото.

  Також працює "Ретуш одним кліком". Користувачеві потрібно лише завантажити фото і почекати. Цей інструмент прибирає непотрібні відблиски з шкіри, відбілює зуби, зменшує зморшки і т. д. А головне, від вас не потрібно ніяких знань, все робиться автоматично.

  "Безкоштовний фоторедактор" дає можливість нанести на фото різні ефекти на вибір - завантажуєте фото і починаєте експерименти.

 • Отже, ми відредагували фото потрібним чином, тепер починаємо робити листівку, натиснувши "Почніть зараз". Відкриється меню шаблонів. Вам необхідно вибрати потрібний, натиснути по ньому правою кнопкою миші, натиснути на "Відкрити в новій вкладці".
 • На новій сторінці відображається процес обробки, через кілька секунд фото буде розміщено коректним чином в шаблон. При цьому за допомогою інструментів на панелі справа ви зможете додати необхідну напис.
 • Ось і все, наша листівка готова! Тепер її можна відправити через соціальну мережу, зберегти або роздрукувати.
 • Як ще можна зробити ексклюзивну листівку?

  Створити листівку можна і за допомогою спеціальних програм, наприклад, за допомогою відомого редактора зображень Photoshop, однак онлайн-сервіси дають можливість зробити все без попередньої підготовки і вивчення особливостей програм. Тим не менш, якщо у вас є бажання спробувати саме з Photoshop, вам допоможе ця стаття - Як зробити листівку в Фотошопі (Photoshop).

  Звичайно, ніхто не відміняв і листівки, зроблені своїми руками. Про те, Як зробити листівку для бабусі і Як зробити листівку татові читайте в наших статтях.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту