Логотип сайту

Як встановити заставку?

Как установить заставку?

Дивіться відео

Як встановити заставку?

Як правило, люди намагаються чимось відрізнятися від решти суспільства, виділяючись з маси цікавими особливостями. Це стосується і обігу з персональним комп'ютером, робочий стіл якого може багато розповісти про свого власника, продемонструвавши заставку екрана. Мотоцикли, анімовані герої, фото зі знаменитостями, хитромудрі пейзажі - це дуже короткий список того, що людям подобається бачити в якості замісної картинки на своєму робочому столі. Якщо ви не знаєте, як встановити заставку на свій комп'ютер з ОС Windows, то читайте інструкцію нижче.

Установка заставки на Windows 7

Щоб встановити заставку windows 7, виконайте наступні пункти:

 • Натиснувши кнопку "Пуск", зайдіть в "Панель управління";
 • Знайдіть розділ "Оформлення" - "Екран";
 • У лівому меню знайдіть посилання "Зміна заставки". У новій вкладці ви зможете зробити вибір з декількох стандартних заставок, запропонованих системою.Изменение заставки
 • Ви також можете завантажити з Інтернету унікальні файли з анімацією. Архів з розширенням .exe в такому випадку досить запустити всі необхідні установки програма зробить самостійно.

  Windows 8 і заставка

  Щоб встановити заставку на робочий стіл у Windows 8, необхідно лише знайти панель управління, так як спосіб нічим не відрізняється від описаної вище інструкції для windows 7:

 • Викликаємо пошук підбиттям миші до правому нижньому куті з'явиться поля вбиваємо слово: "заставка" - в лівому меню ви побачите значок, клацнувши на який зможете задати параметри (вибрати тип заставки, інтервали показу тощо);
 • Скориставшись тим ж способом, заходимо в панель управління, вибираючи там послідовно пункти "Оформлення" - "Екран" - "Зміна заставки".
 • Інструкцію для Windows XP шукайте у статті Як поміняти заставку для Windows.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту