Логотип сайту

Як підключити Sagemcom?

Как подключить Sagemcom?

Дивіться відео

Як підключити Sagemcom?

Сьогодні на ринку дуже багато обладнання для підключення бездротової мережі Wi-Fi. Різні моделі роутерів мають різні параметри і вид меню, що може ввести в ступор звичайного користувача, який вперше зіткнувся з налаштуванням роутера.

Це ж відноситься і до роутера Sagemcom. Розглянемо докладніше, як можна самостійно підключити Sagemcom.

Як підключити роутер Sagemcom: інструкція

Налаштувати Wi-Fi-роутер Sagemcom не складно для людини, яка вже вміє налаштовувати роутери. Вся настройка роутера відбувається стандартно. Щоб підключити та налаштувати роутер Sagemcom, необхідно виконати ряд дій:

 • Вставте в роутер провід від вашого провайдера інтернету і проведіть usb-провід від роутера до ноутбука або комп'ютера.
 • Відкрийте браузер і введіть в адресному рядку ip-адресу, яка вказана у документації або на дні роутера.
 • Відкриється меню роутера. Необхідно ввести логін і пароль, вказані в документації від роутера. Стандартним є логін і пароль «admin».
 • У меню налаштування роутера вказуємо всі необхідні дані оператора інтернету, щоб роутер надав доступ в інтернет. Часто це дія не потрібно виконувати, тому що сучасні роутери мають функцію визначення всіх налаштувань інтернету самостійно.
 • У розділі бездротової мережі змініть логін і пароль Wi-Fi так, як захочеться. Також можна змінити пароль і логін від входу в меню роутера, якщо є необхідність. Важливо пам'ятати, що доступ до налаштувань роутера має тільки людина, який підключився до мережі. Тому можна зробити пароль і логін бездротової мережі складним, а логін і пароль від меню роутера не міняти.
 • Збережіть всі дані і перезавантажте роутер Sagemcom.
 • Після цього інтернетом можна буде користуватися. Весь процес установки ідентичний для всіх роутерів та модемів фірми Sagemcom.

  Також ви можете прочитати корисну статтю Налаштування і підключення Інтернету.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту