Логотип сайту

Білайняк перевірити підключені послуги?

Билайн: как проверить подключенные услуги?

Оператор стільникового зв'язку Білайн пропонує своїм абонентам безліч додаткових послуг. Але необхідно мати на увазі, що деякі з них є платними. Щоб не платити зайвих грошей, слід з'ясувати, які саме послуги підключені до вашого номера, а потім провести при необхідності відключення деяких з них.

Особистий кабінет

Перевірити підключені послуги можна за допомогою особистого кабінету. Для входу в нього перейдіть по цьому посиланню: my.beeline.ru. Потім пройдіть авторизацію, зайдіть в розділ «Підключені послуги», де буде доступний список підключених платних і безкоштовних опцій.

БиИнфо

У абонентів Білайн є на телефоні встановлений додаток під назвою «БиИнфо». З його допомогою також можна отримати інформацію про підключених опціях. Потрібно зайти в цей додаток, потім вибрати пункт «Мої послуги» і натиснути «ОК». Протягом кількох секунд на телефон прийде СМС зі списком підключених опцій.

Центр управління послугами

Отримати необхідну інформацію вам допоможе сервіс «Центр з управління послугами». Щоб ним скористатися, потрібно набрати *111# і натиснути кнопку виклику. Потім перейдіть в розділ «Мій Білайн», далі виберіть пункт меню «Мої дані» і «Мої послуги».

Допомога оператора

Ви можете зателефонувати в технічну підтримку компанії Білайн. Для цього наберіть з мобільного номер 0611 0. Як тільки оператор відповість, попросіть його проінформувати вас про підключені послуги до вашого номеру.

Також можна звернутися в один з офісів компанії Білайн, де фахівець надасть вам перелік послуг, за які справляється плата.

Також можуть бути корисні інші статті і розділи:

  • Як підключити послуги на Білайні
  • Які послуги підключені в Білайн
  • Білайн
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту