Логотип сайту

Як приймати Регідрон?

Как принимать Регидрон?

Харчове отруєння - не рідкість у сучасному світі, оскільки продукти, що продаються в магазині, часто не відрізняються свіжістю. Частими симптомами отруєння можна назвати блювоту і пронос. Однак потрібно спробувати зупинити їх, інакше вам загрожує зневоднення. Впоратися з симптомами отруєння допоможе порошок "Регідрон": він затримує воду в організмі за рахунок вмісту в його складі солей натрію. Нижче можна буде дізнатися, як приймати цей препарат.

Як правильно приймати «Регідрон»

Порошок "Регідрон" має свій алгоритм застосування, який треба обов'язково дотримувати. Так, вдасться уникнути передозування і побічних явищ.

 • Перед прийняттям всередину розчиніть пакетик Регідрону в 1 літрі теплої кип'яченої води.
 • Охолодіть отриманий розчин до кімнатної температури і перед вживанням збовтайте.
 • Препарат пийте маленькими ковтками. Перші 4 - 10 годин: з розрахунку 50 - 100 мл на 1 кг ваги. Згодом випивайте по 10 мл на 1 кг ваги після кожної рідкої дефекації або блювоти.
 • Після блювоти регідрон пийте в охолодженому вигляді по закінченні 10 хвилин. Важливо почати вживати препарат якомога раніше.
 • Тривалість лікування залежить від вашого стану. Регідрон рекомендується пити до повного зникнення блювоти і проносу. Як правило, курс лікування не перевищує 3-4 днів.
 • Протипоказання і побічні ефекти регідрону

  Як і будь-який препарат, регідрон має протипоказання. Його не слід застосовувати при цукровому діабеті, гіпертонії 2 - 3 стадії, ниркової недостатності і підвищеному рівні калію в крові. Регідрон не викликає побічних ефектів, якщо вживати його в терапевтичних дозах. Даний препарат можна застосовувати вагітним і годуючим жінкам.

  Більше інструкцій по застосуванню препаратів можна знайти в нашому розділі - Препарати.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту