Логотип сайту

Як прикрасити кабінет?

Как украсить кабинет?

Дивіться відео

Як прикрасити кабінет?

Люди витрачають чимало часу для того, щоб знайти підходящу вазу у вітальню або картину, яка доповнить інтер'єр кухні, а оформлення кабінету найчастіше не приділяється належної уваги. Однак саме на роботі ми проводимо більшу частину дня, і від того, яка атмосфера панує на робочому місці багато в чому залежить настрій колег, партнерів, які приходять з діловими візитами і ваше власне. Цікава деталь в оформленні може стати темою для нового повороту в розмові і допоможе розташувати співрозмовника. Стаття підкаже кілька хороших ідей з приводу того, як прикрасити кабінет.

Гарний зелений острівець

Зелене жива рослина пожвавить будь-яке приміщення. Не варто перетворювати кабінет в непрохідні джунглі з звисаючих ліан і безлічі орхідей, але пара вишуканих квіток, скажуть про ваш смак. Вибирайте рослина, яка не тільки подобається візуально, але і підходить за умовами догляду. Безживний заморений жовтуватий стеблинка належного ефекту не зробить. Не забувайте, що є свята і вихідні, рослина повинна бути стійко до того, що кілька днів його не будуть поливати.

Рибка виконала бажання

Дуже популярний і красиве прикраса для робочого столу - перебільшено великий келих-акваріум із золотою рибкою. Споглядання переливається рибки та водної гладі заспокоїть, допоможе сконцентруватися. Можна доповнити композицію ефектною Украсить кабинетточковим підсвічуванням. Важко знайти людину, якій би не сподобався такий елемент декору. Можна, звичайно, встановити і повноцінний акваріум, але це більш клопітка справа і вимагає більшого простору, зате дає більше можливостей для реалізації творчої фантазії.

Строкатих пташок розміщувати в кабінеті не рекомендується. Вони, безперечно, стануть гарною прикрасою, але будуть відволікати від роботи метушнею і чириканьем, від них летять найдрібніші частинки пір'я, що створить додаткові незручності. Вам хочеться більше оригінальних ідей по оформленню кабінету? Тоді прочитайте статтю Як оформити кабінет.

Прикраса своїми руками

Якщо у вас є творча жилка, а виготовлення різноманітних виробів приносить радість, візьміть на замітку інформацію про те, як прикрасити кабінет своїми руками. Елементи прикраси, які можна зробити самостійно:Украсить кабинет

 • декорована рамка для фото;
 • кавове дерево;
 • мотиваційний колаж;
 • картину з бісеру;
 • панно в техніці квіллінг.
 • На думку психологів, споглядання фотографії, на якій ви щасливі і чудово виглядаєте, є досить позитивним заняттям, так ви програмуєте себе на подальший успіх. Якщо ви помістіть таке фото, наприклад, в оточенні родини або друзів в красивій, декорованою рамочці, то не тільки прикрасите кабінет, але і отримайте можливість подумки повертатися до радісних моментів життя. Ідея мотиваційного колажу - розмістити на панно зображення тих предметів або подій, які бажаєте: так ви прискорите їх втілення. Помістити такий колаж можна на вільній стіні, навпроти столу.

  Якщо ви все ще губитесь в ідеях оформлення офісу, тоді варто прочитати статтю на тему Як оформити офіс.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту