Логотип сайту

Як підключити "МТС Бонус"?

Как подключить

Стільниковий оператор МТС пропонує своїм абонентам програму лояльності. Завдяки їй можна отримувати бонуси після кожного дзвінка і відправленого СМС-повідомлення. Потім їх можна обмінювати на безкоштовні SMS, MMS та інтернет-трафік. Щоб стати учасником цієї програми, необхідно підключити опцію «МТС Бонус».

USSD-запит

Щоб почати отримувати бонуси, ви можете відправити USSD-запит. Для цього наберіть зі свого телефону таку команду: *100*2# кнопка «Виклик».

СМС-повідомлення

Стати учасником програми лояльності можна за допомогою SMS на короткий номер 707 з наступним повідомленням: А.

Сайт МТС

Також почати отримувати бонуси можна після реєстрації на сайті компанії МТС. Для цього потрібно пройти за цим посиланням: bonus.mts.ru. На головній сторінці потрібно натиснути на кнопку «Стати учасником» (ліворуч). Далі необхідно буде заповнити реєстраційну форму. Після цього ви будете отримувати бали за користування послугами компанії МТС. Крім того, вас чекає вітальний бонус за реєстрацію на сайті. Якщо ж ви відразу підтвердіть свою електронну пошту, то отримаєте ще один подарунок від цього стільникового оператора.

Дзвінок оператору

Ще один варіант, що дозволяє стати учасником програми лояльності від MTS - дзвінок оператору. Наберіть з мобільного телефону короткий номер 0890 або з міського - 8 800 250 8 250. Дочекайтеся відповіді оператора, а потім попросіть його підключити опцію «МТС бонус».

Офіс компанії МТС

І останній варіант - звернутися в один з офісів компанії МТС. Щоб дізнатися адресу найближчого філії у своєму місті, потрібно перейти за цим посиланням. Вирушаючи в офіс стільникового оператора, обов'язково візьміть з собою паспорт або інше посвідчення особи.

Вас також можуть зацікавити наступні статті:

  • Як дізнатися, скільки бонусів
  • Як підключити безкоштовний інтернет на МТС
  • Додаткові матеріали про послуги оператора ви можете знайти в розділі МТС.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту