Логотип сайту

Як кинути багато є?

Как бросить много есть?

Проблема схуднення хвилює сьогодні багатьох: і чоловіків, і жінок, і навіть дітей. У сучасному світі схильність до ожиріння спостерігається майже у третини живуть нині людей. Основні причини: неправильне, нераціональне харчування і переїдання (рідко, коли причиною ожиріння є схильність на генетичному рівні або гормональний збій).

Про те, як кинути багато є і споживати їжі рівно стільки, скільки необхідно для правильного функціонування організму, спробуємо розповісти в даній статті.

Чому ми так багато їмо?

Питання, звичайно, риторичне. А на практиці? Замість того, щоб культивувати в собі відчуття голоду (про це говорили ще в давнину: вставай з-за столу з легким відчуттям голоду) і харчуватися, згідно насущним вимогам організму, ми прагнемо є згідно примхам свідомості. А очі, як правило, «їдять» більше, ніж шлунок! Там з'їв гамбургер від нудьги, тут - шоколадку від депресії або морожене, щоб «заїсти» стрес. Ось і пара-трійка зайвих кілограмів забезпечена. Як же змусити себе не є зайве?

Правила помірної їжі

 • Ніколи не їжте після 18-00. Замкніть холодильник на замок, щоб не зірватися навіть у разі сильного почуття голоду.
 • Під час їжі пити очищену воду. Вона обдурить ваш шлунок, викликавши бажане відчуття ситості. В результаті ви з'їсте набагато менше за один прийом їжі.
 • Увімкніть лічильник калорій. Ретельно обчислюйте з'їдені калорії, не допускайте надмірностей.
 • Відмовтеся від фаст-фуду. Це дуже калорійна і дуже шкідлива для людини їжа.
 • Віддавайте перевагу рослинні білки тварин. Харчуйтеся по можливості роздільно: м'ясо з овочами, каша окремо, фрукти окремо.
 • Якщо ви перекушуєте від нудьги, займіться чимось, щоб обмежити свій апетит.
 • Їжте часто (5-6 разів на добу), але потроху. Взагалі, згідно Аюрведе, їжа, прийнята за один раз, повинна вміщатися в складених ковшем долонях.
 • Користуючись цими простими порадами, ви зможете змусити себе не є багато і скинути попутно кілька кілограмів зайвої ваги. Ще про правильному харчуванні читайте в розділі Дієти і як схуднути.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту