Логотип сайту

Як отримати root на Андроїд?

Как получить root на Андроиде?

Дивіться відео

Як отримати root на Андроїд?

Ставши щасливим власником електронного пристрою під управлінням ОС Андроїд, з часом ви помітите, що деякі функції і можливості програмного забезпечення можуть бути заблокованими. Більшість користувачів задовольняється цими обмеженими можливостями, але знаходяться ентузіасти, які хочуть розширити можливості своїх електронних пристроїв.

Що дають root права для пристроїв під ОС Андроїд

Операційна система Android має досить широкий функціонал і зазвичай користувачам вистачає стандартних можливостей системи. Але існують і додаткові можливості ОС Андроїд, які розробник навмисно приховує від користувачів.

Отримання root прав - процес, при якому користувач отримує на своєму пристрої обліковий запис адміністратора (root). Саме поняття root прийшло з Unix (до яких відноситься і ОС Android) систем, в яких слово "root" є логіном адміністратора за замовчуванням. Обліковий запис адміністратора дає можливість проводити будь-які маніпуляції з програмним забезпеченням Андроїд пристрої. Які можливості стануть доступні користувачу, коли він отримає root права на своєму пристрої?

 • Ви зможете самостійно встановлювати і змінювати прошивку для свого пристрою.
 • Видаляти настирливу рекламу з додатків.
 • Видаляти непотрібні вбудовані програми і встановлювати замість них будь-які інші.
 • Змінювати системні файли як самої ОС, так і різних додатків. Змінювати зовнішній вигляд і оформлення ОС (фонові зображення, іконки додатків, теми і так далі).
 • Права root допоможуть продовжити термін роботи батареї пристрою, за рахунок відключення непотрібних і енергоємних процесів і додатків.
 • Досвідчені користувачі зможуть підвищувати і знижувати швидкість роботи процесора пристрою, безпосередньо впливаючи на його продуктивність.
 • Для деяких пристроїв root права дають можливість паралельно з ОС Android запускати і інші операційні системи.
 • Яким чином розблокувати приховані можливості пристрою?

  Дізнавшись про переваги root прав, багатьом користувачам стане цікаво, як отримати root на Андроїд. Універсального способу отримання прав root не існує, і для кожного пристрою даний процес швидше індивідуальний. Хоча існує кілька програм, які створені для роботи з певним набором пристроїв.

  Знайти програмне забезпечення можна на тематичних веб-сайтах, наприклад:

 • Androidp1.ru сайт повністю присвячений отримання root прав для пристроїв на ОС Андроїд. Тут багато корисних статей, а також інструкцій.
 • Droid Life - на цьому сайті можна знайти список програм. за допомогою яких будь-який користувач з легкістю отримає права root практично для будь-якого пристрою. На сайті є і інструкції до даних програм.
 • 4PDA - вельми популярний веб-сайт, присвячений різним електронним пристроям. Тут можна знайти статті про отримання root прав практично для будь-якого Андроїд пристрої.
 • Перш ніж переходити до пошуку індивідуального інструкції, можна спробувати одну із спеціалізованих програм, які призначені для роботи з цілим списком певних пристроїв. Переваги від використання таких програм - практично повністю автоматизований процес отримання root прав.

  Однією з найбільш простих і популярних програм для отримання root прав Baidu є Root. Як рутировать Андроїд за допомогою цієї програми? Порядок дій дуже простий.

 • Завантажте програму на свій пристрій.
 • Запустіть програму і прийміть умови ліцензійної угоди.
 • Натисніть на кнопку "root" і просто дочекайтеся закінчення процесу.
 • Більш широкі списки спеціальних програм можна знайти на тематичних веб-сайтах.

  Неприємні наслідки отримання root прав

  Якщо ви вирішили отримати права root для свого пристрою, необхідно пам'ятати, що отримавши ці права, ви втрачаєте гарантії на пристрій. Також слід з обережністю ставитися до зміни і редагування системних файлів, так як необдумані дії можуть призвести до поломки пристрою. Проводячи рутирование пристрою, точно дотримуйтеся інструкцій, інакше ризикуєте зіпсувати системних файлів, що в майбутньому призведе до різноманітних системних помилок.

  Також на цій сторінці ви можете знайти детальну відеоінструкцію отримання root прав.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту