Логотип сайту

Як намалювати вовка поетапно?

Как нарисовать волка поэтапно?

Дивіться відео

Як намалювати вовка поетапно?

Малювання одного з найсуворіших мешканців лісу - вовка - стане відмінним тренуванням для художника-початківця. А готовий малюнок можна буде подарувати дитині в якості розмальовки.

Зрозуміло, щоб намалювати сірого вовка, знадобиться папір, хороший олівець і гумка. Щоб у процесі роботи ви змогли коригувати картинку, прати і змінювати лінії, краще спочатку взяти олівець з твердим грифелем (наприклад, Н, 2Н або 3Н). Сліди від нього будуть залишатися дуже тонкі, їх легко можна буде видалити гумкою, що стирає.

Малюємо вовка: покрокова інструкція

Як і будь-якого іншого персонажа, ми будемо малювати вовка олівцем поетапно. Спочатку ми намалюємо добре відомі кожному геометричні фігури - кола, овали або прямокутники (залежно від того, в яку з фігур будуть краще вписуватися частини тіла вовка). Потім будемо крок за кроком промальовувати окремі елементи його морди, тулуба, лап тощоВолк

 • Намалюйте коло (це буде голова) та овал (тулуб), з'єднавши їх плавними лініями. Коло поділіть двома перехресними лініями на 4 частини. До овалу домалюйте пару трохи вигнутих ліній (лапи) з невеликими овалами (стопами) по кінцях.
 • Тепер починайте промальовувати контури голови і морди: вуха, очі, ніс, рот і вуса, характерну для вовка шерстку.
 • Далі намалюйте тулуб, з'єднавши його з головою і шиєю, покритої пишним «коміром» вовни.
 • Намалюйте вовкові потужні лапи і пухнастий хвіст.Волк
 • Якщо ви задоволені результатом, періть всі зайві лінії. Готовий малюнок заштрихуйте олівцем або зафарбуйте кольором.
 • Також можна поетапно намалювати вовка Акелла з мультфільму «Мауглі» або його не менш популярного родича - вовка з «Ну, постривай!».

  Також можете переглянути майстер-клас, описаний в іншій нашій статті Як намалювати вовка.

  Вам напевно будуть цікаві та інші матеріали розділу Малювання, в якій ви знайдете масу корисних повчальних уроків і цікавих порад з образотворчого мистецтва.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту