Логотип сайту

Як ставити капкан?

Как ставить капкан?

Дивіться відео

Як ставити капкан?

При полюванні на різні види тварин необхідно не тільки знати технічні особливості капканів, якими передбачається їх ловити, але також і те, в яких саме місцях слід це робити. Про те, як правильно ставити капкан, враховуючи спосіб життя і звички тварини, піде мова далі.

Як ставити капкан на великих хижаків

Великих хижаків, таких, наприклад, як вовк чи рись, ловлять кустарними рюмочних або фабричними тарілковими капканами розміру №5. Для хижаків поменше, таких як шакали і єнотовидні собаки, можна взяти третій номер капканів. Найкраще місце для лову великих хижаків - заячі стежки.

При установці капкана не варто занадто міцно кріпити ланцюг: краще прикріпити до її серединної частини якої-небудь «волок» (підійде товста палиця або невелика дошка). Це потрібно для того, щоб звіру було важче вирватися і втекти. Капкани на шакалів слід встановлювати в заростях очерету, чагарнику, а також біля водойм. Такі капкани необхідно ретельно замаскувати. Єнотовидних собак краще всього ловити прямо біля їх житлових нір або у привад.

Як поставити капкан на ондатру

Для лову ондатри використовуються капкани нульового і першого розмірів. Ставити їх краще всього на берегах водойм, прямо біля входу в нору під водою, а також всередині кормової або житловий хатки. При установці капкан потрібно прив'язати дротом до стеблах прибережних рослин. Це допоможе ліпшого звіру потрапити у воду і захлинутися, а інакше він може відгризти собі лапу і втекти. Подібним чином ставляться капкани і на бобра. Детальніше про це можна прочитати в статті Як зловити бобра.

Як встановити пастки на звірів сімейства куницевих

До сімейства куницевих, крім самих куниць, належать такі тварини, як горностай, соболь, норка, борсук, колонок, тхір та інші. Що стосується того, як встановити капкан на цих звірів, то краще всього зробити це біля пнів або на валежнике. На дереві зручно ставити капкани на куницю, зміцнюючи їх на сучках або надівши на кінець кола. Такий кол слід притулити до дерева під нахилом.

Таким же чином ловляться і соболі. Для упіймання горностая зазвичай використовуються капкани розміру №1 або нульового, а для тхорів або колонка - трохи більше - №1 і №2. Приманкою для звірів сімейства куницевих можуть послужити тушки птахів, ондатр, білок, гризунів. Про те, як поставити капкан на живця читайте в статті на нашому сайті, Як насаджувати живця.

Для того щоб успішно полювати з допомогою капканів, необхідні спостережливість і точне знання звичок тварин, способу їхнього життя і поведінки в кожну пору року.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту