Логотип сайту

Як залізти на дах?

Как залезть на крышу?

У житті бувають різні ситуації, іноді просто необхідно потрапити на дах будинку. Причин для цього може бути багато: ремонтні роботи, скидання снігу взимку, установка антени або навіть пожежа. Деякі люди цікавляться, як потрапити на дах, з метою подивитися святковий салют або просто помилуватися новим видом і романтичною обстановкою.

Як залізти на дах приватного будинку?

Забратися на дах приватного будинку нескладно, так як зазвичай він буває невисоким, і досягти даху можна за допомогою звичайної дерев'яної драбини. Тільки спочатку треба перевірити надійність сходинок і добре закріпити конструкцію. Якщо є металеві сходи, краще використовувати її, так як вона стійкіше і надійніше. Встановлювати її треба уважно, щоб не пошкодити крайку даху.

Може виявитися, що сходи немає або вона кудись поділася, тоді підійде високий широкий стіл. Він також повинен бути стабільним і здатним витримати вагу дорослої людини. Після того як предмет надійно зафіксовано, слід поставити зверху стілець і, ставши на нього, залізти на дах. Такий варіант підходить тільки при наявності помічника, який буде тримати стілець, інакше дуже легко впасти.

Якщо поруч з будинком є високе, гіллясте дерево, то це якраз те місце, звідки можна залізти на дах. Для здійснення задуманого слід вибирати товсті гілки, що знаходяться дуже близько від будинку.

Як потрапити на дах багатоповерхового будинку?

Підкорити багатоповерховий будинок набагато легше, адже в ньому обов'язково передбачений вихід на дах, необхідний в цілях безпеки та проведення покрівельних робіт. Шлях наверх знаходиться на останньому поверсі і являє собою люк на стелі, зазвичай, закритий на замок. До нього прикріплена сходи (або вона знаходиться поблизу). Щоб потрапити на дах, треба тільки дістати ключ, який зберігається у старшого по під'їзду.

У деяких будинках шлях на дах вільний, досить тільки піднятися по сходах.

Якщо немає ключа і вихід на дах закритий, але будинок забезпечений пожежними сходами, то при великій необхідності можна піднятися на дах по ній. Це дуже небезпечно і зможуть зробити тільки фізично сильні і спритні люди.

Запобіжні заходи

Вирушаючи на дах будівлі, варто пам'ятати, що необхідно проявляти обережність, щоб уникнути нещасних випадків. Коли заповітна мета досягнута, не варто забувати про заходи безпеки, особливо на висотній будівлі, де відстань до землі пристойне. Ось правила, яких необхідно дотримуватися:

 • Якщо дах похилий, а огорожі біля козирка ні, краще не ступати на таку поверхню, тим більш слизькою взуття;
 • На ділянках, покритих шифером, потрібно ходити з великою обережністю, щоб не пошкодити покриття або не провалитися в місцях опорних дощок;
 • Ні в якому разі не можна чіпати дроти або антени, якщо немає досвіду роботи з ними;
 • Заборонено брати із собою на дах дітей і людей у нетверезому стані.
 • Дах - це не місце для ігор і розваг. Після здійснення необхідних робіт слід її покинути, закривши вхід на замок, щоб ні у кого не виникло спокуси підкорити вершину.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту