Логотип сайту

Як виростити город?

Как вырастить огород?

Якщо є земельна ділянка і подобається проводити багато часу на свіжому повітрі, займаючись фізичною працею, можна вирощувати для всієї родини свіжі, екологічно чисті овочі. Город - справа клопітна, але цікаве, особливо коли вже з'явилися плоди копіткої праці. Щоб виростити город, необхідно визначитися з рослинами, які будуть рости на ділянці, і правильно за ними доглядати.

Які овочі вибрати?

Починати роботу на городі потрібно навесні. Насамперед слід придбати насіння рослин, які хочеться посадити. Якщо ділянка невелика, краще посадити тільки улюблені овочі. За ними буде приємно доглядати і потім вживати в їжу. Коли немає достатнього часу для догляду за рослинами, можна зайняти землю невибагливими видами: гарбузами, цибулею, буряком, часником, кабачками.

За огірками і помідорами знадобиться ретельний догляд і часта поливання. Вони дуже теплолюбні, тому не обійтися без теплиці. Їх краще вибирати, якщо є багато вільного часу.

Догляд за городом

Щоб овочі добре росли, необхідно створити для них сприятливі умови: забезпечити вологою, світлолюбних виділити освітлене місце. Вологолюбні рослини не повинні рости на піщаному ґрунті, яка швидко висихає. Пізні культури можуть спокійно рости на глинистих ділянках. Також всі рослини не люблять бур'яни, від них треба позбавлятися, не давши їм захопити всю ділянку.

Якщо доглядати за городом, то хороший результат не змусить себе чекати. І незабаром на обідньому столі з'являться свіжі і смачні овочі.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту