Логотип сайту

Як навчитися малювати малюнки?

Как научиться рисовать рисунки?

Як навчитися малювати? Самостійно або на курсах в групі проходити навчання? На це питання ви повинні відповісти, орієнтуючись на те, в якій формі вам легше засвоювати інформацію - в групі під керівництвом досвідченого наставника, або своїми силами. Також вчитися академічному малюнку за класичною схемою може виявитися нудним для багатьох і вбити потяг до творчості. В принципі, стати талановитим художником допоможуть лише власні зусилля укупі з натхненням.

Як навчитися малювати самостійно

Якщо ви вибрали навчання з викладачем - хвилюватися абсолютно не про що. У групі все докладно пояснять - покроково розкажуть теорію і покажуть, як застосовувати її на практиці. А як навчитися малювати без художніх курсів? Цікаву практику читайте в нашій статті Як швидко навчитися малювати. Є кілька спеціальних прийомів:

 • Насамперед, варто вибрати інструменти і матеріали для малювання. Поекспериментуйте з аквареллю, олівцем, гуашшю, тушшю, олією - виділіть для себе найбільш приємний матеріал, який спонукає до творчості більше за інших. З ним у вас буде менше труднощів у навчанні. А набивши руку і набравшись досвіду, зможете перейти на нові матеріали та інструменти.
 • Вивчайте арт-роботи відомих художників. Копіюйте. Насправді, це відмінний спосіб напрацювати руку. Просто змальовувати. Багато, довго. Не лінуйтеся.
 • Вивчіть основи композиції, світлотінь, закон перспективи. Це точно не завадить на вашому художньому шляху і дозволить зробити зображення більш реалістичними.
 • Купіть якісні матеріали. Це буде виправдане вкладення.
 • Надсилайте малюнки художникам з досвідом - самим можна не побачити помилок, око має схильність замыливаться. Конструктивну критику вбирайте - вона піде тільки на користь новачкові.
 • Малюнки аквареллю

  Акварель - матеріал примхливий і вимагає довгої практики. При цьому роботи з аквареллю дуже ніжні, барвисті. Обов'язково знадобиться спеціальна папір, пензлі, фарби різних кольорів. Акварель вимагає великої кількості води для отримання потрібних відтінків. Пробуйте змішувати фарби, вивчіть, які кольори виходять, розгляньте багатство можливих відтінків кольору. Пробуйте змальовувати акварельні пейзажі - вони легші у виконанні. Потім спробуйте малювати з натури - особи, вид з вікна, головне - більше практикуватися.

  Малюнки маслом

  Цей матеріал як не можна краще передає фактуру. Малюнки маслом виглядають реалістично і природно - їх хочеться як слід роздивитися. Для роботи з матеріалом знадобиться фарба; мастихін; лляне масло або скипидар - олія швидко засихає; кисті, полотно, тканина або спеціальний папір. Рекомендується подивитися кілька уроків у відеоформаті для розуміння техніки малювання та основ олійного живопису. Сам процес спокійний,неквапливий, послідовний і дуже розслабляє.

  Що малювати

  Почніть з простих малюнків. Змальовувати предмети, що оточують вас - яблуко, м'яку іграшку, квітку у вазі. Поступово ви перейдете на більш складне. Малювати портрети на початку практики не варто. Для цього процесу потрібен досвід - хоча б невеликий.

  Постійно практикуйтеся, відкривайте для себе нові техніки малювання і - без цього не обійтися - отримуйте задоволення від творчості.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту