Логотип сайту

Як вимкнути комп'ютер в Windows 8?

Как выключить компьютер в Windows 8?

Windows 8 радикально відрізняється від попередніх версій Windows з точки зору інтерфейсу. Меню «Пуск» пропало, а разом з ним і уявлення про те, як, власне, завершити роботу операційної системи. Про те, як вимкнути комп'ютер з Windows 8, ви дізнаєтеся з нашої статті.

Вимикання «диво»-кнопкою

Одне з нововведень в Windows 8 - панель «диво»-кнопок. Щоб її побачити, проведіть курсором уздовж правої межі екрану. Натисніть кнопку «Параметри» - і побачите бажану кнопку «Вимикання». Натисніть її і виберіть відповідний варіант: «Сплячий режим», «Завершення роботи» або «Перезавантаження».

Виключення з клавіатури

Про те, як завершувати роботу системи за допомогою клавішних комбінацій, ми розповідали у статті Як вимкнути комп'ютер з клавіатури. Описані в ній способи діють і в Windows 8. Найпростіший, мабуть, варіант - натиснути [Ctrl] [Alt] [Del]. На новому екрані ви побачите кнопку вимикання в правому нижньому куті. Натисніть її і виберіть потрібну опцію.

Вимкнення Windows 8.1

Якщо у вас Windows 8.1, на додачу до перерахованих існують ще два способи вимикання комп'ютера. По-перше, кнопка вимикання є на початковому екрані поруч з вашим аватаром. По-друге, опції вимкнення є в меню, яке можна викликати за допомогою клавіш [Win] [X]. Виберіть пункт «Завершення роботи чи вихід з системи», а потім - потрібний вам варіант. До речі, те ж меню з'являється при натисканні на прапорці-логотипі Windows в лівому нижньому кутку екрана.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту