Логотип сайту

Як доїхати до Таганрога?

Как доехать до Таганрога?

Якщо вам з якоїсь потреби необхідно відвідати Таганрог, спочатку треба вирішувати, яким чином ви будете туди добиратися. У вас є кілька варіантів.

Поїздом

Прямого складу по території Росії в це місто нема. Мандрівники, неодноразово відвідували Таганрог, категорично відмовляють користуватися українськими прямими поїздами - йдуть довго і відправляються через день. Вони рекомендують поїзд «Москва - Ростов-на-Дону» (100С), який відходить з Казанського вокзалу увечері, або ранковий Москва - Ростов-на-Дону» (020С).

Так як доїхати до Таганрога безпосередньо неможливо, доведеться пересідати на маршрутку - розклад електричок не збігається з приходом поїздів. У сукупності поїздка займе 20 годин. А за вартістю цей варіант подорожі обійдеться у дві тисячі рублів (плюс ще дві-три сотні на маршрутку і міський транспорт).

Автобусом

Трохи дешевше і швидше добиратися в місто автобусними маршрутами. Їх два: один іде у вісім вечора зі станції «Орехово», другий - без п'ятнадцяти десять вечора з центрального автовокзалу. Переваги такого способу пересування в тому, що часу витрачається менше і прибуваєш безпосередньо в точку призначення. Недолік - в самому транспорті, так як доїхати до Таганрога в автобусі під силу не кожному, занадто утомливо. З часу витратите годин 17, щодо грошей - близько 1900 рублів.

На машині

При хороших водійських навичках дорога займе 13-14 годин. Основні орієнтири руху - Воронеж і Шахти. Траса практично не петляє, так що заблукати складно. Однак це все ж не найкращий спосіб, як доїхати до Таганрога: загальна довжина маршруту складає майже 1200 км, і при нинішніх цінах на бензин таку подорож боляче і сильно б'є по гаманцю. Щонайменше три з половиною тисячі на бензин відкладайте точно, і то якщо ваше авто «їсть» економно.

Так що думайте і вважайте, як краще доїхати до Таганрога: швидше, зручніше або дешевше.

Про те, як потрапити в інші населені пункти, читайте в статтях Як доїхати до Лобні і Як доїхати до Бутово.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту