Логотип сайту

Як красиво зав'язати кеди?

Как красиво завязать кеды?

Дивіться відео

Як красиво зав'язати кеди?

Купивши модні кеди, не завжди виходить красиво і одночасно модно зав'язати шнурки. При цьому краса шнурівки полягає не тільки у варіанті зав'язування, але і використанні різнокольорових шнурків. Від того, як гарно у вас вийде зав'язати кеди, буде залежати загальний вигляд вашого взуття і всього вашого образу.

Класичний спосіб

Таким способом шнуруются не тільки кеди, але також черевики або кросівки.

Шнурок протягується в дірочки з вивороту наявності рівномірно з обох сторін, перехрещуючи кінці шнурків зліва направо. Такий варіант шнурування традиційний і простий навіть для дитини.

Для високих кедів

Якщо ви носите високі кеди і любите оригінально одягатися, спробуйте красиво зав'язати шнурки на кедах цим способом.

Переваги такого способу ще й у тому, що, маючи довгі шнурки на звичайних кедах, у вас не буде проблеми, куди подіти непотрібні кінці.

Для початку потрібно протягнути обидва кінці шнурка в нижні дірочки і вивести їх назовні. Після шнурки продевайте в ті дірочки, що вище, перехрещуючись кінці і простягаючи їх під шнурками з нижнього ряду. І так до самого верху. У підсумку виходять і хрестоподібні перехрещення, і декоративні вертикальні петельки, які і надають оригінальності даного виду шнурування.

Спосіб «метелик»

Такий спосіб зав'язування шнурків підійде для жіночих кед. Зовні виходить зав'язування у вигляді метелика або бантика. Такий варіант виходить досить акуратним, і особливо практичний, коли потрібно заощадити на довжині шнурка.Кеды

Щоб зав'язати способом «метелик», потрібно починати шнурування знизу, виводячи обидва кінці шнурка з вивороту наявності, тут же зробити перехрест і повернутися на виворітну сторону. Там пройти вертикальними «кроками» до дырочкам, що вище і знову вивести кінці наявності.

Принцип зав'язування полягає в тому, що шнурок зовні проходить з перехрещенням, а з вивороту - невидимими вертикальними «кроками».

Щоб познайомитися з іншими способами зав'язування шнурків, читайте статтю Як зав'язувати шнурки.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту