Логотип сайту

Як зробити корову в Майнкрафте?

Как сделать корову в Майнкрафте?

Дивіться відео

Як зробити корову в Майнкрафте?

В Майнкрафте багато тварин, завдяки яким вдається забезпечити себе корисними ресурсами. Одним з них є корова. Нижче можна буде дізнатися, як зробити корову в Майнкрафте.

Робимо корову в Майнкрафте

Корову в цій грі не можна скрафтить, але можна приручити. Для цього потрібно відправитися на рівнинний біом або гаї і відшукати це тварина там. Як правило, корови не ходять поодинці, найчастіше зустрічається 2-4 особини.

Щоб приручити корову, потрібно буде вибрати добре освітлене місце і розкидати траву. З собою не забудьте прихопити пшеницю. Як тільки тварина підійде до вас і поверне голову у ваш бік, покажіть йому пшеницю і повільно йдіть до своєї оселі. Ідіть повільно, інакше корова втратить до вас інтерес і втече.

Потім заведіть корову в стійло і замкніть її. Вам потрібно буде навести як мінімум дві особини. Щоб розмножити їх, нагодуйте тварин пшеницею; через кілька секунд з'явиться теля, з якого виросте корова.

Якщо у вас не виходить знайти корову, можна зробити так, щоб вона до вас прийшла сама. В цьому випадку доведеться використовувати яйце призову і команди /summon Cow. Вдалого приручення!

Дізнайтеся, як можна зробити інші корисні ресурси - морква і хліб в Майнкрафт. У цьому вам допоможуть наші статті - Як в Minecraft зробити хліб і Як зробити морквину в Майнкрафте.

Вам може бути цікава наша стаття - Як зробити яйце в Minecraft.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту