Логотип сайту

Як створити email?

Как создать email?

Електронна пошта - невід'ємна частина спілкування в Інтернеті. Якщо перед молоддю питання «Як зареєструвати електронну адресу?» не варто, люди старшого покоління не завжди знають, що таке e-mail і як створити e-mail. Поштові ящики бувають платні та безкоштовні. Розглянемо, як створити email адресу в найбільш популярних поштових сервісах.

Як створити email пошту на Яндекс

Поштову скриньку на Яндексі має необмежений обсяг, захищений від спаму і вірусів. Перед тим, як зробити електронну адресу, потрібно пройти безкоштовну реєстрацію на сайті yandex.ru. Сторінка реєстрації відкриється після натискання на кнопку «Завести поштову скриньку».

Вкажіть ім'я та прізвище (бажано справжні) і логін - назва майбутнього електронної адреси. На Яндексі досить складно підібрати вільний логін зважаючи на велику популярність сервісу. Тому можете скористатися допомогою і вибрати один із запропонованих варіантів, скомпільованих з вашого імені та прізвища.

В наступному вікні потрібно придумати пароль, секретне питання і відповідь на нього. Для відновлення пароля в разі втрати можна вказати додатковий e-mail і номер мобільного телефону.

Після вдалої реєстрації натисніть кнопку «Почати користуватися сервісами Яндекса» і увійдіть в пошту.

Як зробити адреса електронної пошти у Google

Поштова скринька на Google має достатній обсяг (7 Гбайт) і надійний захист від спаму. Перед тим як зробити email Google, зайдіть на одну зі сторінок: mail.google.com або gmail.com. Реєстраційну форму ви побачите після натискання на червону кнопку «Створити акаунт».

Аналогічно з реєстрацією в Яндексі, вкажіть прізвище, ім'я (вони будуть вказуватися в автоматичній підписи ваших листів), логін, пароль. Для підстраховки вкажіть запасний e-mail або запитання.

Після заповнення анкети та ознайомлення з правилами користування сервісом, закінчите реєстрацію кнопкою «Я приймаю умови. Створіть мій акаунт».

Щоб згодом не задаватися питанням Як дізнатися свій email, запишіть у надійному місці логін і пароль від поштової скриньки, а також контрольне питання з відповіддю.

Тепер ви знаєте, що таке e-mail і як створити email популярних поштових сервісах.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту