Логотип сайту

Як заробити на Ютубі?

Как заработать на Ютубе?

Дивіться відео

Як заробити на Ютубі?

Зараз заробіток з допомогою YouTube - це цілком реальна можливість для кожної людини. Однак для того, щоб заробити на Ютубі, необхідно знати специфіку роботи даного відеохостингу. У зв'язку з цим ми розглянемо, яка ситуація в YouTube зараз і яку тематику варто вибрати для того, щоб отримати хороший заробіток.

Чи можливо заробити на YouTube

В даний момент в російській секторі YouTube в цілому ситуація для розвитку досить сприятлива, конкуренція не так велика, як в західному секторі. Однак варто враховувати, що в політику YouTube входить ряд положень, які серйозно обмежують багатьох початківців. Наприклад, відомо, що в російському секторі оплата за перегляди в сім разів нижче, ніж у західному. Також слід враховувати, що в основному аудиторію користувачів YouTube, як правило, складають здебільшого люди, які не досягли 20 років. Останнім часом вік користувача зріс з 16 до 18 років.

Далі розглянемо загальний принцип роботи в YouTube.

Як заробляти на YouTube

В основному заробіток відеоблогера складається з заробітку з партнерської програми YouTube і заробітку з рекламодавця. Для того щоб вам підключитися до партнерської програми YouTube, слід написати запит в сервісну службу, де вам скажуть, скільки потрібно передплатників і переглядів на кожному відео.

Щоб почати заробляти на YouTube, вам знадобиться заливати відео на ваш канал, вказуючи, що відео закачується для комерційних цілей. Для цього достатньо поставити галочку напроти пункту з зображенням емблеми долара.

Ваш заробіток буде залежати від наступних факторів:

 • Кількість переглядів на кожному відео;
 • Кількість передплатників на каналі;
 • Сезонність.
 • Вибір тематики

  Найкращим рішенням буде вибір такої тематики, яка найбільш близька. Якщо ви віддаєте перевагу комп'ютерні ігри, то вибирайте відповідну тематику. Якщо ви вважаєте себе харизматичною людиною і вам є що розповісти, ведіть авторський блог. Якщо ви працюєте в автомайстерні, то ви можете створити блог з корисними порадами по ремонту автомобілів. Однак пам'ятайте, що перший час вам буде досить складно заробляти. Протягом декількох місяців ви повинні будете регулярно заливати відео на ваш канал. Пізніше ви можете скористатися піаром інших блогерів, який, з одного боку, може коштувати досить недешево, але з іншого - швидко окупитися, якщо ви дійсно опинитеся цікавим вашої аудиторії.

  Аналіз конкуренції

  Обов'язково проведіть аналіз конкурентів, подивіться, що роблять вони і подумайте, чи зможете ви зробити краще і цікавіше. В даний час самої конкурентної нішею YouTube є сектор розваг, зокрема, комп'ютерних ігор.

  Загалом, якщо ви хочете заробляти з YouTube, вам не слід розраховувати на одну тільки партнерку. Адже найчастіше кількість переглядів на вашому відео може не зіграти ніякої ролі. Наприклад, з 10 000 переглядів ви можете заробити як 100, так і 5 доларів. Все буде залежати від того, яку рекламу вирішить поставити хостинг ваше відео. Однак ви можете знайти собі рекламодавця в Росії. Рекламуючи його товари або послуги, можна забезпечити собі досить непоганий дохід. З ростом числа передплатників і переглядів відео ви зможете заробляти на рекламі ще більше.

  Авторські права

  Одним з важливих пунктів, який слід враховувати блогеру, що заробляє на YouTube, це авторське право.YouTube категорично забороняє використання музики відомих виконавців, саундтреків відомих лейблів, саундтреків з комп'ютерних ігор і фільмів.

  Більш того, в YouTube існує система рейтингу контенту, який включає в себе не тільки вікової, але й інші рейтинги. Критика і образи на адресу інших осіб може спровокувати глядача подати скаргу на ваш канал, в результаті якої його можуть заблокувати на невизначений термін.

  Для того щоб дізнатися більше про такому хостингу, як ютуб, і про те, як заробити на ньому, прочитайте статті:

 • Як заробити на ютубі
 • Як заробити гроші без вкладень
 • Як створити канал на ютубі
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту