Логотип сайту

Як грати в боби?

Как играть в бобы?

Дивіться відео

Як грати в боби?

Ігрові набори "Крутий боб" з'явилися в нашій країні порівняно недавно і завоювали визнання у дітей. У нашій статті мова піде про правила гри в "Круті боби".

"Круті боби" за своєю формою нагадують кіндер-сюрпризи, а по функціональності - старовинну російську іграшку "Ванька-встанька", так як всередині у кожного боба знаходиться механічний кулька, що дозволяє йому перекочуватися. На цих перекатах і заснована гра в боби.

Як грати в "Круті боби": правила

Кожен боб в наборі має ім'я, номер і індекс рідкості. Всі предмети мають відмітний дизайн, свою персональну приналежність і функціональне призначення. Є рідкісні боби, що мати в колекції дуже престижно. Іншими можна просто грати. Про правила необхідно заздалегідь домовитися, щоб кожен учасник знав, що в разі програшу боби перейдуть переможцю або після гри кожен забере свої боби назад.

Популярні види ігор з серії "Круті боби"

 • "Боб-слайдер". Гра для початківців. Кожен учасник по черзі встановлює свого боба на товстій книзі. Шляхом скочування свого боба з книги він намагається збити іншого, який розташований на певній відстані.
 • "Боб-страйкер". Встановіть на краю столу 6 бобів у вигляді трикутника і запускайте боби по рівній поверхні, щоб вони котилися. За кожен збитий з трикутника боб нараховується 1 очко.
 • "Битва за коло". Вулична гра в боби. Намалюйте на асфальті велике коло крейдою. Кожен учасник відходить від кола на відстані в один метр і запускає свій боб. Виграє той, хто першим зможе розмістити 3 своїх боба в колі.
 • "Боб-боулінг". На підлозі встановлюється 3 боба разом зразок боулінгу. Кожен учасник закручує свого боба будь-яким способом, щоб збити один з інших бобів.
 • "Стінка на стінку". Всі боби учасників встановлюються в 2 ряди і запускаються одночасно "лоб в лоб". Програв той, чий боб далі відлетить.
 • "Круті боби" - це не просто розвага, дарує позитивні емоції. Такі ігри сприяють розвитку координації, спритності, швидкості реакції і творчого мислення у дітей.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту