Логотип сайту

Як дістатися на Воробйові гори?

Как добраться на Воробьевы горы?

Найвищою точкою Москви є Воробйови гори. Ця ландшафтна пам'ятка міста приваблює багатьох туристів і закоханих, тому вважається найромантичнішим місцем Москви.

Способи того, як дістатися до Воробйових гір

 • Найбільш простий варіант - замовити поїздку на таксі. Вам не доведеться шукати потрібну зупинку чи довго добиратися. Але якщо ви знаходитеся далеко від місця призначення, поїздка може вийти не дешевою. На вершині гори розташована оглядовий майданчик Воробйових гір, дістатися до якої можна тільки пішки.
 • Також можна проїхатися на метро до станції «Охотний ряд», розташованої на Сокольницької лінії. Недалеко від станції знаходиться Червона площа, від якої йдуть на Воробйові гори екскурсійні автобуси. Такі ж автобуси йдуть від Каланчевської площі та станції метро Комсомольській. На цій же лінії метро можна доїхати до станції «Воробйови Гори» а далі пройтися пішки.
 • Прокотившись на річковому трамвайчику по Москві-річці, від причалу можна також піднятися на оглядовий майданчик на Воробйових гір. Але підйом не з легких, тому якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, можна піднятися на фунікулері. Доїхати до річкового вокзалу можна, пересівши на Замоскворецкую лінію метро, станція «Річковий вокзал».
 • Від станції метро «Університет», що на Сокольницькій лінії, можна доїхати на автобусі № 661 до зупинки «МГУ», а звідти вже пішки. До зупинки «Університет» можна доїхати трамваєм № 14, №26, №39.
 • До цієї ж зупинки можна доїхати автобусами: №113 від метро «Профспілкової», №119 від Київського вокзалу, №57 від вулиці Озерної, або метро «Каховська» та №111 від Калузької площі.
 • Воробйови гори - це дуже відома пам'ятка міста, яку з задоволенням відвідують не тільки туристи, але і москвичі, тому якщо виникають труднощі в дорозі, завжди можна перепитати дорогу у перехожих.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту