Логотип сайту

До чого сниться сильний вітер?

К чему снится сильный ветер?

Люди дуже часто у своїх сновидіннях бачать вітер. Він є добрим знаком і віщує позитивні зміни. Розглянемо докладніше, до чого сниться вітер.

Попутний вітер

Якщо людині уві сні дув у спину попутний вітер, то це означає, що в житті він обрав вірний шлях. Крім того, він може без побоювань починати будь-яку нову справу. Йому у ньому обов'язково буде супроводжувати удача.

Сильний вітер

Якщо в сні на вулиці дув сильний вітер, то приготуйтеся до того, що у вашому житті дуже багато чого зміниться на краще. У цьому вам будуть допомагати старі друзі, з якими ви раніше довго не бачилися.

Слабкий вітер

Якщо уві сні дув слабкий вітер і він був теплим, то ви отримаєте хороші вісті про дітей. Якщо він був холодним, то ті проблеми, які терзали сновидця, незабаром вирішаться для нього в позитивному ключі.

Вітер, що дме в обличчя

Якщо у сні ви відчули, що вітер дув вам прямо в обличчя, вас чекає приголомшливий успіх на роботі, він стане початком швидкого підйому кар'єрними сходами. При цьому сновидець повинен пам'ятати, що для цього йому доведеться добряче постаратися.

Вітер з дощем

Нерідко можна побачити в сні вітер з дощем. Це вірний знак того, що ви незабаром зустрінете свою любов. Якщо ж ви встигли знайти свою другу половинку, то висока вірогідність поповнення в родині.

У снах також можна побачити смерч. Дізнайтеся, що він означає, статті До чого сниться смерч.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту