Логотип сайту

Як буксувати?

Как буксовать?

Дивіться відео

Як буксувати?

Деякі люди вважають пробуксовки пустощами, якими займається молодь для розваги. Але це не завжди так. В дрег-рейсингу з допомогою буксування підігрівають шини. Техніка буксування буде відрізнятися в залежності від типу коробки передач.

Як буксувати на механіці

Для того щоб почати буксувати на автомобілі з механічною коробкою передач, тиснемо педалі гальма і газу одночасно. Педаль гальма при цьому затискаємо не до кінця. Двигун набирає обертів, а коли відпускати зчеплення - справа того, хто за кермом.

Як буксувати на автоматі

Без шкоди для авто на АКПП можна буксувати, використовуючи нейтралку. Природно, кожна коробка передач має свої особливості, але перед тим, як почати дріфтовать на місці, не зайвим буде прочитати інструкцію з експлуатації.

Рекомендації

Існують деякі правила, що стосуються правильної пробуксовки.

 • Не можна довго буксувати на місці, адже коробці передач потрібен відпочинок. Буксуйте періодично, так відпочине і водій, і автомобіль. Мотор під час відпочинку глушити не потрібно.
 • Не буксувати на непрогрітій машині. Поспішні дії призведуть до зносу значущих деталей АКПП, так як пробуксовування почнеться без всякої змащення механізму.
 • Перед спробою виїхати із замету включаємо режим R, попередньо вичавивши педаль гальма. У такому положенні стоїмо не менше хвилини. За цей час необхідна кількість мастила захитається допомогою гідротрансформатора.
 • Буксуючи, варто уникати занадто різкого зчеплення з дорогою. Чим вище навантаження, тим швидше вийдуть з ладу фрикционы на АКПП.
 • Які автомобілі не підійдуть для буксовки

 • Низька ефективність системи охолодження може спровокувати критичний стан при підвищеному тепловиділення в гідротрансформаторі. Радіатор буде засмічуватися продуктами зносу. Такі складності властиві автомобілям, які мають великий пробіг. Віднесемо сюди всі американські авто, випущені ще в 80-х і 90-х роках.
 • Старі японські та європейські машини мають повітряні системи охолодження коробки передач. Це означає, що АКПП охолоджується на ходу, а тому буксувати на них можна тільки на шкоду «здоров'я» автомобіля. Правда, в Росії їх вже практично немає, оскільки це малолітражки, які рідко потрапляли на наш ринок.
 • Якщо дотримуватися цих простих правил, то можна буксувати, не завдаючи ніякої шкоди свого залізного коня. Ви ж не хочете через простий помилки оплачувати дорогий ремонт або придбати нові шини? Завжди будьте уважні за кермом автомобіля.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту