Логотип сайту

Як скачати відео з ВК?

Как скачать видео с ВК?

Багато користувачів відносяться до соціальної мережі "ВКонтакте" (або скорочено "вк") не як до можливості спілкування, а як до особистої бібліотеці музичного та відеоконтенту. І правда, незважаючи на те, що останнім часом неліцензійне відео та музика з соціальної мережі активно видаляються, вона залишається, мабуть, одним з найбільших сховищ. Звичайно, користувачам періодично доводиться стикатися з необхідністю скачування потрібного їм матеріалу. У цій статті розповімо про те, як завантажити відео з ВК безкоштовно.

Savefrom

Savefrom - мабуть, найпопулярніший онлайн-сервіс, що дозволяє просто і без небезпеки підхопити якийсь вірус скачувати відео з соціальної мережі "ВКонтакте". Для того щоб скористатися Savefrom, включіть відео та скопіюйте посилання на нього, після чого зайдіть на Savefrom, вставити посилання в поле і натисніть кнопку "Завантажити". Всі! Справу зроблено!

Спеціальне розширення для браузера

Якщо відео ви завантажуєте регулярно, користуватися онлайн-сервісом Savefrom не так вже зручно, в даному випадку простіше встановити спеціальне розширення для браузера. Для всіх браузерів, крім Chrome, процес встановлення додаткових розширень простий - скачайте розширення і активуйте процес установки.

У випадку з Chrome доведеться встановити розширення вручну:

 • Скачайте розширення.
 • Натисніть на значок з трьома горизонтальними лініями в правому верхньому куті.
 • Виберіть пункт "Інструменти", потім "Розширення".
 • Скачаний файл перетягніть на сторінку розширень і у вікні натисніть "Додати".
 • Після установки додаткового розширення під кожним відео "ВКонтакте" з'явиться нова кнопка "Завантажити". При цьому ви також зможете вибрати якість завантаження відео.

  Додатково читайте статтю Як скачати фільм з Контакту.

  Також ви можете відвідати розділ ВКонтакте, присвячений цій соцмережі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту