Логотип сайту

Як дістатися до аеропорту Внуково?

Как добраться до аэропорта Внуково?

Внуково - один з трьох основних аеропортів Москви з найбільшим в Росії аеровокзальним комплексом. Аеропорт обслуговує пасажирські і вантажні рейси, є базовим аеропортом для перевізників "Ютейр", "Трансаеро", "Газпром авіа" і "Якутія". Термінал "Внуково-2" обслуговує спецрейси вищих керівників держави. У цій статті розповімо, як дістатися до аеропорту Внуково.

Автобусом

До аеропорту Внуково курсують автобуси №611, 611С і 611Ф з відправленням від станції метро "Південно-Західна" (червона гілка). Зупинка розташований в 20 метрах від станції.

Ціна квитка при придбанні його в касі ГУП "Мосгортранс", розташованої неподалік від станції "Південно-Західна", становить 30 рублів. Якщо купувати квиток у водія, доведеться заплатити більше - 50 рублів. Час у дорозі становить близько 30 хвилин, проте варто пам'ятати про небезпеку потрапити в пробку.

Важливо! Аеропорт Внуково не є кінцевою зупинкою автобусів! Не пропустіть свою зупинку!

На маршрутному таксі

Також від станції метро "Південно-Західна" вирушає маршрутне таксі №45. Ціна квитка становить 100 рублів, плюс 10 рублів необхідно буде доплатити за багажне місце (якщо потрібно більше одного багажного місця, ціна збільшується).

Крім маршрутки №45, від станції "Південно-Західна" вирушає маршрутне таксі без номери з табличкою "До Внуково", на якому також можна дістатись до аеропорту, проте пам'ятайте, що таксі слід через селище Внуково і не під'їжджає безпосередньо до терміналів аеропорту.

Важливо! Аеропорт "Внуково" не є кінцевою зупинкою маршрутних таксі! Не пропустіть свою зупинку!

Аероекспрес

Від станції метро "Київська" до Внуково відправляється аероекспрес. Ціна квитка становить 400 рублів, час у дорозі - 30-40 хвилин. Це досить дорогою спосіб дістатися до аеропорту, натомість аероекспрес застрахований від пробок.

При придбанні квитка на сайті аероекспрес можна заощадити, придбавши квиток за 340 рублів. Крім того, на сайті можна дізнатися про спеціальні тарифи, групових, дитячих квитках і т. д.

Аероекспрес курсує з 6:00 до 00:00 щогодини, у години пік - кожні півгодини. Точний розклад можна уточнити на сайті.

На особистому автомобілі

Дістатися до "Внуково" на особистому автомобілі можна за Київським, Боровському і Мінському шосе (координати для навігатора: 55°35'46' пн. ш. 37°16'03' сх. д).

Важливо! Паркування на проїзної частини привокзальної площі, а також на естакаді, що веде до зони вильоту терміналу А, суворо заборонено. На території аеропорту працюють співробітники ДІБДР і евакуатори, а тому адміністрація настійно рекомендує звертати увагу на дорожні знаки, щоб уникнути неприємних ситуацій.

На таксі

Звичайно, дістатися до "Внуково" можна і на таксі. Замовити машину можна в одній з численних служб таксі міста Москви. Крім того, трансфер можна замовити безпосередньо на сайті аеропорту.

Читайте також:

  • Як доїхати до Внуково
  • Як дістатися до Павелецького вокзалу | Внуково
  • Як дістатися з Шереметьєво у Внуково
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту