Логотип сайту

Як називається Німеччина?

Как называется Германия?

Сама назва «Німеччина» походить від латинського слова «Germania». Перша згадка відносять до часів Юлія Цезаря. Римляни по-різному називали цю державу. Одні називали його Germania Magna, інші величали G. Transrhenana, треті - Barbara, для Французів республіка завжди буде зватися Allemagne.

Як називається Німеччина в 21 столітті

Німці свою державу називають «Deutschland». Для Росіян офіційна назва звучить як Федеративна Республіка Німеччина, в скороченому варіанті ФРН.

Коли-то Німеччина була розділена на 2 табори: з одного боку - Німецька Демократична Республіка зі столицею в Берліні, а з іншого - Федеративна Республіка зі столицею в Бонні. 3 жовтня 1990 року все знову змінилося. Ці дві суверенних держави були включені до складу єдиної Федеративної Республіки Німеччина. Столицею об'єднаної держави було вирішено зробити найбільший і крупнонаселенный місто в Республіці - Берлін. Навіть внутрішньодержавні війни не змогли змінити настільки звучного назви.

Населення Німеччини повсюдно прийнято називати німцями. Національною мовою є німецький. Найменування держави ніколи не змінювався, змінювалися лише люди, які могли вимовляти назву так, як було заведено для конкретного народу, території або іноземної мови. Навіть зараз, французькою, англійською та будь-якому іншому мовою, як називають Німеччину, і навіть Росію, звучить своєрідно.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту