Логотип сайту

Як виростити здорову дитину?

Как вырастить здорового ребенка?

Кожному з батьків хочеться, щоб його дитина була не тільки самим красивим, розумним і кмітливим. Головне бажання батьків - здоров'я її дитини. У сучасному світі дуже багато інформації, яка лише обманює, вишукуючи гроші, наприклад, спеціальні курси психологічного розвитку дитини про те, як зробити з нього лідера або переробити однієї маленької людини в іншого.

Поговоримо про те, як виростити здорову дитину. Дамо прості і ефективні рекомендації, які допоможуть зберегти його здоров'я.

У всіх діях, спрямованих на дитину, має бути повага. Доводьте йому, що правила приносять користь не на словах, а на практиці, і тоді ви не будете виглядати пустозвоном.

 • Режим дня. Дотримуйтесь режим дня і давайте висипатися у вільні дні. Навіщо вам дитина, яка поневіряється без справи всі вихідні?
 • Покажіть йому, що домашня гаряча їжа теж може бути смачною. Якщо ви не їсте м'ясо або є сироїдом, ви не маєте права обмежувати дитину в різноманітному меню. Саме різноманітне харчування - запорука здоров'я. Тому, якщо вашій дитині подобається стейк, закривайте ніс і смажте стейк. Коли він виросте, він сам прийме рішення про те, що йому є.
 • Гімнастика або зарядка. Зовсім не обов'язково виганяти дитину бігати вранці взимку, нехай крутить домашній велосипед або просто робить розтяжку і більше гуляє або ходить в басейн.
 • Читання допоможе вашій дитині вирости більш здоровим психічно. І навіть якщо для цього йому потрібна електронна книга, а не паперова, нехай буде вона. Привейте у дитини любов до читання з раннього дитинства.
 • Не вимагайте неможливого. Якщо ви коли-то не стали балериною або ваш чоловік боксером, це абсолютно не означає, що ваша дитина з радістю виконає ваші мрії. Дайте йому прислухатися до себе і вибрати, що йому по душі. Не перевантажуйте дитину справами, але і не перетворюйте в ледаря.
 • І наостанок: якщо дитина захворіла, ведіть його до лікаря, а не лікуєте травками від місцевої бабусі.
 • Також вам може бути корисна стаття Як виховати дитину.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту