Логотип сайту

Як зробити фон на фото?

Как сделать фон на фото?

Дивіться відео

Як зробити фон на фото?

Досить часто користувачі ПК стикаються з необхідністю зміни фону на фотографії, додавання різних ефектів і ін. Як показує практика, зробити це нескладно. Можна скористатися можливостями програми Photoshop.

Заміна фону в Photoshop

Працюючи з декількома знімками і нашаруваннями, не варто забувати про те, що потрібно постійно перемикати шари. У програмі вибрані шари завжди підсвічуються іншим кольором. Щоб зробити інший фон на фото, дотримуйтесь цієї інструкції:

 • Відкрийте фото, з якими плануєте надалі працювати. Виберіть елементи, які ви збираєтеся залишити. Для цього потрібно використовувати інструмент під назвою «Магнітне ласо» (Magnetic Lasso). Слід зауважити, що це один з найбільш простих і ефективних методів фігурного виділення різних елементів. За бажанням можна застосовувати «Прямокутне ласо» (Rectangular marquee) і «Ласо» (Lasso Tool). Проте головне достоїнство магнітного ласо полягає в тому, що контур виділення автоматично «притягується» до контуру виділеного елемента.
 • Обведіть необхідні елементи. Двічі клацніть лівою кнопкою мишки. Це дозволить виділити весь об'єкт пунктиром.
 • Щоб скопіювати виділену ділянку, досить скористатися простим поєднанням клавіш на клавіатурі Ctrl C. Таким чином ви перенесете скопійований силует на необхідний фон. Виберіть потрібну фотографію і натисніть Ctrl V. Зверніть увагу на те, що скопійоване зображення буде трохи менше, ніж вибраний фон.
 • Відкоригуйте розміри картинки. Для цього потрібно здійснити «Трансформування». Натисніть сполучення кнопок на клавіатурі Ctrl T. Поруч з об'єктом, виділеним для масштабування, утворюється прямокутна область. Наведіть на нього мишкою. Утримуючи ліву кнопку, ви зможете збільшити його розміри або зменшити. Якщо ви хочете, щоб у процесі масштабування не змінювалися пропорції об'єкта, то утримуйте кнопку Shift.
 • Щоб вставлений об'єкт ідеально поєднувався з новим фоном, рекомендується провести «розмиття» контуру. Для цього вибираємо інструмент «Розмиття (Blur) і проходимо мишкою по контуру, утримуючи натиснутою ліву кнопку. Про те, як домогтися розмитого фону, ви можете прочитати в статті - Як у фотошопі зробити розмитий фон. Дотримуючись даної інструкції, можна зробити фон і на інших фото.

  Додаткові ефекти для фону

  Photoshop надає додаткові можливості додавання зображення різних ефектів. Найбільш популярними є наступні: відкидання тіні, створення зовнішнього або внутрішнього світіння, накладення кольору, градієнта або візерунків та ін. Варто помітити, що дані властивості не змінюють зображення. Вони просто відображають його заданим чином. За бажанням користувача їх можна відключити, знову включити або взагалі прибрати.

  Якщо ви вирішили зробити задній фон фото і додати деякі ефекти, то вам потрібно викликати діалогове вікно для налаштування ефектів шарів. Знайдіть у налаштуваннях пункт «Шари». У списку, що відкрився виберіть той шар, до якого потрібно застосувати певний ефект. Надалі відкриється діалогове вікно з вкладками, з яких треба вибрати підходящий варіант і підтвердити власний вибір.

  Затемнити фон вам допоможе інструкція з нашої статті Як затемнити фон. А якщо ви хочете зробити прозорий фон, то прочитайте статтю - Як у фотошопі зробити прозорий фон. Замінити фон на фото в Фотошопі вам допоможе наша стаття Як змінити фон в фотошопі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту