Логотип сайту

Як звуть Вороніних?

Как зовут Ворониных?

«Вороніни» - це популярний російський серіал, який ось уже кілька років показує телеканал СТС. Сюжет розповідає глядачеві про те, як важке сімейне життя, коли батьки живуть в сусідній квартирі і можуть завітати до вас в будь яку хвилину. Кожен із членів сім'ї має свій неповторний, харизматичний образ. Давайте ж познайомимося з усіма головними персонажами серіалу «Вороніни».

Старше покоління сім'ї Вороніних

Воронины

Микола Петрович Воронін

Батько сімейства. Микола Петрович дуже яскравий персонаж. Його відрізняє саркастичний гумор по відношенню до всіх членів сім'ї, інших родичів і друзів. Він говорить те, що думає. Єдиний, хто може протистояти своїй дружині. Все життя працював на заводі. Любить поїсти.

Роль Миколи Петровича виконує актор Борис Клюєв.

Галина Іванівна Вороніна

Воронины

На перший погляд, дуже м'яка і доброзичлива хранителька домашнього вогнища, а насправді - дуже владна жінка. Вона звикла, щоб люди робили все так, як їй хочеться. В домашніх справах Галині Іванівні немає рівних. Вона любить готувати і знає все про виховання дітей. Принаймні, їй так здається.

Роль Галини Іванівни виконує актриса Ганна Фроловцева.

Середнє покоління сім'ї Вороніних

Воронины

Костянтин Воронін

Молодший син Миколи Петровича і Галини Іванівни. Його можна читати справжнім улюбленцем. Мама його просто обожнює, на відміну від старшого сина Леоніда. Костянтин працює спортивним журналістом, любить грати з друзями у футбол. Віддає перевагу не надто активно брати участь у домашніх справах і у вихованні дітей.

Роль Кістки виконує актор Георгій Дронов.

Віра Вороніна

Воронины

Дружина Кістки. Її грає актриса Катерина Волкова. Зараз Віра - домогосподарка. У неї троє дітей і чоловік, за яким потрібне око та око. Віра виховувалася в інтелігентній родині, тому їй важко звикнути до звичаїв родини Вороніних. Особливо її терзає свекруха Галина Іванівна, яка не упускає випадку навчити Віру основ ведення домашнього господарства та виховання дітей.

Роль Віри виконує актриса Катерина Волкова.

Воронины

Леонід Воронін

Старший син Миколи Петровича і Галини Іванівни. У серіалі його найчастіше звуть Льоня. З моменту народження молодшого брата Льоню відчуває гостру нестачу батьківської уваги та любові. Звідси і невпевненість в собі. У перших сезонах Леонід служить в рядах доблесної поліції, але потім йде у відставку.

Роль Леоніда Вороніна виконує актор Станіслав Дужников.

Воронины

Вороніна Настя

Дружина Ліні. На початку серіалу Настя з'являється в якості подруги Віри, але пізніше стає люблячою дружиною Ліні і турботливою мамою їх дитини.

Роль Насті виконує актриса Юлія Куварзина.

Молодше покоління сім'ї Вороніних

Маша Вороніна

Старша дочка Віри і Кістки, у виконанні Марії Ильюхиной. ВорониныКмітлива дівчинка, яка стає головним героєм деяких курйозних подій у родину Вороніних.

Кирило і Філіп Вороніни

Молодші діти Віри і Кістки. Вони - близнюки, і тому все роблять разом.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту