Логотип сайту

Як пити вітамінний?

Как пить гейнер?

Багато з тих, хто займається силовим тренінгом, цікавляться тим, як пити вітамінний правильно? Скільки? В який час? З чим поєднувати? Не може завдати шкоди організму спортсмена? Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій статті.

Як приймати гейнер?

Досвідченим атлетам добре відомо, що оптимальний час для того, щоб приймати гейнер - відразу після закінчення тренування. Справа в тому, що саме після важкої фізичної активності в організмі людини в рази підвищується засвоюваність вуглеводів і білків. Вітамінний тут доводиться як не можна до речі. Випивши його відразу після силового тренінгу, спортсмен не тільки допомагає своїм м'язам швидше відновлюватися після відчутних навантажень, забезпечуючи тим самим більш ефективний приріст м'язової маси, але і створює організму оптимальні умови для відновлення сил, поповнення енергетичних запасів, а також пригнічення активності катаболізму.

Інший підхід полягає в прийомі гейнера безпосередньо перед тренуванням. Плюси такого способу полягають у тому, що в організм надходить потужне джерело енергії, що допомагає зробити тренінг більш тривалим і інтенсивним. А амінокислоти, що містяться в гейнер, вже в процесі тренування будуть сповільнювати процеси катаболізму. Відразу слід зауважити, що якщо поряд з нарощуванням м'язів ви ставите перед собою мету зменшити відсоток жиру в організмі, то приймати гейнер до тренування не рекомендується.

Скільки пити гейнера в день?

Питання - скільки пити гейнера в день? Достатньо одного прийому?

У більшості випадків ця харчова добавка приймається 2-3 рази в день. Але цей варіант ідеально підходить вам тільки в тому випадку, якщо ви ставитеся до эктоморфам, тобто маєте худорляве від природи статура або у вас є труднощі з набором ваги.

Якщо ж ви часто відвідуєте тренажерний зал, викладаєтеся на всі сто, а стрілка ваг все ще далека від бажаного результату, то, можливо, гейнер у кількості двох-трьох порцій на день і є тією відсутньою ланкою в процесі роботи над власним тілом.

Але як пити вітамінний, якщо ви схильні до повноти? Приймайте його один раз на день після тренування, а в інші прийоми віддайте перевагу протеїну. Якщо вас цікавлять ефективність протеїну порівняно з гейнери, то рекомендуємо ознайомитися зі статтею Купити або купити протеїн.

З чим можна приймати гейнер?

До складу будь-якого гейнера входить протеїн, обов'язково - вуглеводи, а також ненасичені жири і деякі речовини, вміст яких залежить від марки харчової добавки. На одну порцію в середньому припадає 20-40 г протеїну і близько 50-80 г вуглеводів.

Чи можна пити вітамінний, розчиняючи його у воді? Так, можна, але, як показала практика, більшість атлетів зупиняють свій вибір на молоці. Також не слід перевищувати дозу, рекомендовану виробником. Навіть якщо ви подвоїте кількість гейнера в одній порції, то ефективно працювати буде тільки рекомендована доза суміші. Надлишок при цьому практично не засвоюється. Так що у всьому повинна бути міра.

З інших спортивних харчових добавок гейнер чудово поєднується з креатином, так як ефективному засвоєнню останнього сприяють саме вуглеводи. Тому багато виробників відразу вводять креатин до складу суміші. Якщо ви націлені на результат, вибирайте комплексний підхід до організації свого спортивного харчування і, крім гейнера, запасіться протеїном, предтренувальним комплексом, а також вітамінно-мінеральними добавками.

Шкідливий гейнер?

Для початку варто відзначити випадки, коли гейнер пити не можна. Це період сушіння і тренінг, спрямований на схуднення або відпрацювання рельєфу.

Шкідливий гейнер сам по собі? Сучасні ЗМІ наповнені міфічними помилками про те, що прийом цієї добавки може призвести до проблем серця, печінки і навіть до імпотенції. Не варто довіряти подібним джерел інформації.

Гейнер - це натуральна харчова добавка, що містить чистий білок, звичайні вуглеводи і жири, тільки в більш «потужних» концентраціях, ніж в їжі. Стать і вік не перешкода для прийому гейнера.

З неприємних ефектів можна згадати лише індивідуальну непереносимість компонентів і травні розлади. У випадку діареї відмовтеся від добавки на пару-трійку днів, а потім продовжуйте прийом, просто зменшивши дозу. Проблеми з травленням можуть виникати з-за непереносимості лактози або проблем з підшлунковою залозою.

І ще - ніколи не зберігайте гейнер в розпакованому вигляді, особливо у вологих місцях, інакше він зіпсується.

Тепер ви знаєте, скільки пити гейнера в день і як правильно його вживати. Наостанок ми хотіли б порекомендувати вам корисну статтю Як приймати гейнер.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту