Логотип сайту

До чого сняться білі квіти?

К чему снятся белые цветы?

Букети, побачені в сні, мають безліч значень. Сьогодні докладно розглянемо, до чого сняться білі квіти.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, подаровані білі квіти означають, що в реальному житті людини чекають глибокі душевні страждання. Якщо вони були зів'ялим, то слід приготуватися до неприємностей. Зрізати білі квіти в саду - до отримання звісток від далеких родичів.

Сонник Міллера

Білі квіти по соннику Міллера означають журбу і невдачу в найближчому майбутньому. Якщо людина викидав їх у сні, то він зможе отримати нові знання.

Сонник Лоффа

Якщо людині наснилися білі квіти, то значить, він приховує свої почуття від оточуючих.

Сонник Фрейда

Згідно з Фрейдом, бачити букет свіжих білих квітів - до швидкої зустрічі зі своєю другою половинкою. Але важливо, щоб такий сон приснився з четверга на п'ятницю. Бачити в своїх мріях галявину, всіяну білими квітами, - до сильного потягу, яке людина буде відчувати до свого колеги. Зів'ялий букет означає важкі переживання і втрати.

Сонник Нострадамуса

Якщо вам подарував уві сні білі квіти хтось із близьких, то найближчим часом вас чекає підвищення по кар'єрних сходах. Якщо ж ви самі купували такі квіти, то в реальному житті у вас виникнуть серйозні проблеми з родичами. Викидати букет білих квітів - до розставання.

Сонник Цвєткова

Якщо білі квіти наснилися дівчині, то в реальності вона буде оточена увагою відразу кількох чоловіків. Якщо ж їх уві сні побачила заміжня жінка - очікуйте поповнення в сімействі. Чоловікам білі квіти сняться, коли у них в душі страх і занепокоєння.

Також вам можуть бути цікаві статті з розділу - Тлумачення снів - сонник, а також ці матеріали:

  • До чого сниться біле
  • Що означає колір квітів
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту