Логотип сайту

Що таке гомеопатія?

Что такое гомеопатия?

Існує альтернативна медицина? На це питання можна відповісти однозначно - так, і це гомеопатія. Але що таке гомеопатія? Гомеопатія - це альтернативний терапевтичний метод лікування. Він передбачає застосування сильно розведених препаратів, які можуть викликати у здорової людини легкі симптоми захворювання.

Лікування за допомогою гомеопатії

Даний метод лікування, який відрізняється від стандартного, був розроблений ученим і лікарем з Німеччини Християном Фрідріхом Самуел Ганеманом. Принцип гомеопатичних препаратів був заснований на припущенні, що ті речовини, які можуть у великих дозах викликати хворобу, у найменших дозах, навпаки, лікують симптоми захворювання.

Хоча багато застосовують цей метод для лікування, наука не визнає його офіційно, так як наукового доказу того, що гомеопатія дійсно допомагає, немає. Крім того, вчені заявляють, що подання гомеопатів суперечать офіційним поняттям медицини про здоров'я та хвороби людини.

Саме слово «гомеопатія» придумав сам Ганеман, воно означає «подібний хворобі». Принцип дії гомеопатії зрозумілий на такому прикладі: відомо, що ртуть викликає отруєння нирок, тому невелика кількість ртуті може лікувати ті захворювання, які супроводжуються симптомами, схожими на ознаки отруєння.

Для приготування гомеопатичних препаратів використовуються все те, що робить певний вплив на стан людини. Наприклад, це можуть бути рослини, гриби, зміїна отрута, мінерали і багато іншого.

Наприклад, почитайте про лікування зубів з допомогою гомеопатії в статті Як вилікувати зуб.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту