Логотип сайту

Де сплять птахи?

Где спят птицы?

Багато діти цікавляться тим, де сплять птахи. Однак не кожен батько може дати чітку і зрозумілу відповідь на це питання. Втім, єдиної відповіді на це питання немає. Для різних видів птахів підходять різні способи і місця ночівлі.

В цілому, птахи можуть спати абсолютно в будь-якому місці, де їм буде тепло, і вони будуть відчувати безпеку. Для качок це крижана вода, для глухарів - затишне місце на землі, для синиць, дроздів, сорок - гілки ялин. Деякі види воробйов будують зимові гнізда, де вони в подальшому ховаються від холоду зі своєю парою. Крім того, в селах горобці часто сплять в сараях з домашніми птахами.

Бувають і досить незвичайні нічліги. Віргінські куріпки, наприклад, сплять на землі, щільно притиснувшись один до одного і розташувавши голови назовні. Це дозволяє максимально зберігати тепло і одночасно виявити небезпеку, що наближається з будь-якого напрямку.

Але де б не спала птах, її головним захисником від холоду залишається оперення. Саме тому в особливо холодну пору пернаті ховають дзьоби в пір'ї або під крилом. Хоча часом птахи все ж замерзають у своїх норах.

Для розширення кругозору рекомендуємо також ознайомитися з іншими статтями на нашому сайті в розділі Птиці. Наприклад, вам може бути цікава стаття Де зимують птахи.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту