Логотип сайту

Як доїхати до Орла?

Как доехать до Орла?

Назва міста з'явилося при Івані Грозному. При початку зведення перших будівель під час вирубки лісу з вершини дерева злетів орел. Один з робочих сказав: "А ось і господар". Після цього Грозний велів назвати місто на честь птиці. До речі, ви можете дізнатися, як малювати цього гордого літуна, з нашої статті Як намалювати орла.

А зараз з'ясуємо, як доїхати до Орла.

Р. Орел: маршрути прямування

У зв'язку з відносно близьким розташуванням міста Орел до Москви доцільніше запропонувати варіанти поїздки саме зі столиці Росії.

На особистому транспорті

Поїздка на автомобілі в місто Орел займе у вас близько 5 годин і складе 362 км. Тому краще підготуватися до поїздки заздалегідь. Маршрут буде таким:

 • Виїжджайте на вулицю Митна після 3-го транспортного кільця. Після того як ви проїдете станцію метро Нагатинська, ви опинитеся на Варшавському шосе (траса М2);
 • Продовжуйте рух по Варшавському шосе і М2 і перетніть МКАД;
 • Після перетину головної кільцевої ви опинитеся на Сімферопольському шосе (автомобільна дорога "Крим");
 • Далі продовжуйте рух по трасі М2 і при появі покажчиків р. Орел дотримуйтесь в зазначених напрямках.
 • На громадському транспорті

  Найбільш комфортний спосіб доїхати до Орла - на поїзді. Ви можете відправитися в Орел з Курського вокзалу. Потяги ходять щодня в 17:55, 23:21. Поїздка, як правило, забере у вас від чотирьох до п'яти з половиною годин. Прибуття в Орел в 22:04 й 04:15 відповідно. Вартість поїздки залежатиме від класу обслуговування. Найдешевший квиток обійдеться вам в 698 рублів, а найдорожчий - в 4180 рублів.

  Якщо ви любите подорожувати на автобусі, то існують наступні варіанти. Прямі рейси до Орла щодня відправляються з Центрального автовокзалу. Поїздки організовані три рази в день - у 11:15, 14:25 22:20. Тривалість поїздки складе близько семи годин, що трохи повільніше, ніж якщо б ви відправилися в Орел на поїзді. Вартість прямого рейсу складе 700 рублів. Крім того, є і транзитні рейси.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту