Логотип сайту

Що таке фрісбі?

Что такое фрисби?

Фрісбі являє собою, як правило, пластмасовий диск, краї якого загнуті. Загальна конструкція фрісбі виконується таким чином, щоб при його польоті створювалася підйомна сила, яка дозволяє кидати диск на великі відстані, не докладаючи при цьому великих зусиль.

У цій статті детальніше розберемо, що таке фрісбі і навіщо взагалі винайдений даний предмет.

Хто винайшов фрісбі?

Літаючий диск винайшов американець на ім'я Уолтер Фридерих Моррісон в середині XX століття. Навіщо, запитаєте ви? Справа в тому, що в цей час в США була дуже популярна тема невпізнаних літаючих об'єктів, і Моррісон просто вирішив скористатися ситуацією. І справа пішла! Фрісбі, зовні дуже нагадує літаючу тарілку, швидко став ходовим продуктом, і люди самостійно придумували варіанти гри з цим простим диском.

Як грати фрісбі?

Алтимат - найбільш популярна гра з фрісбі, мета якої полягає в зароблянні очок передачею диска членам своєї команди, які знаходяться в момент передачі в зоні противника. При цьому переміщатися з диском можна і також не допускається тримати його в себе більше 10 секунд.

Незважаючи на те, що учасник команди, який тримає диск, змушений зупинятися, а умисні фізичні контакти суперників типу поштовхів і блокувань заборонені і оподатковуються штрафами, гра все одно виходить дуже живою, динамічною й веселішою. Грати можна до будь-якої кількості очок.

У фрісбі також можна грати з собакою. Читайте про це докладніше в статті Як грати з собакою | Як навчити собаку грати у фрісбі.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту