Логотип сайту

Як доїхати до Білорусії?

Как доехать до Белоруссии?

Білорусія - сусіднє з Росією дружня держава, що входить з нашою країною в єдине Євразійське економічне співтовариство і навіть утворює з Росією загальне Союзну державу. До 1991 року ці країни входили в одну державу, і з тих пір в Білорусії у багатьох живуть родичі або друзі. Як зручніше добиратися до Білорусії?

Як доїхати до Білорусії на поїзді

З Москви в міста Білорусії поїзда від'їжджають з Білоруського вокзалу. Щодня відправляється 20 таких поїздів (до Мінська, Бреста, Полоцька, Гомеля, Гродно). Також до Білорусії можна доїхати на поїзди, що відправляються в Калінінград, Берлін, Варшаву, Париж, Прагу, Вільнюс. Перший поїзд, на якому можна доїхати до столиці Білорусії - міста Мінська - відправляється о 7:44, останній - у 23:08. Час поїздки на поїзді з Москви до Мінська становить від 9 до 12 годин. Розклад поїздів можна уточнити на сайті РЖД.

Як дістатися до Білорусії на автобусі

Щодня з Москви до Мінська відправляється 4 автобуси зі Щелковського автовокзалу, 2 автобуси - від метро "Парк Перемоги" і 1 - від Білоруського вокзалу. Перший автобус відходить о 8:30, останній - в 22:40. Поїздка займе від 9 до 11 годин.

Як доїхати до Білорусі на автомобілі

Від Москви до кордону з Республікою Білорусь можна доїхати по федеральній трасі М1. Відстань до державного кордону - 440 км. Відстань від столиці Росії до столиці Білорусії - 720 км. Його можна подолати за 8 годин 40 хвилин.

Як дістатися до Республіки Білорусь на літаку

Кожен день з Москви (з аеропортів "Домодєдово" і " Шереметьєво) в Мінськ вилітає 9 літаків. Самий ранній рейс відправляється в 8:35, найпізніший - в 22:40. Літаком з Москви до Мінська можна дістатися за 1 годину 20 хвилин. Авіарейси до столиці Білорусі здійснюють компанії Аерофлот, Трансаеро, Бєлавіа і S7 Airlines.

Також літаком до Мінська можна долетіти з Санкт-Петербурга, Калінінграда, Сочі, Самари. Уточнити розклад і забронювати квитки можна на сайті tutu.ru.

Якщо ви плануєте не тільки з'їздити в Білорусь, але також і стати громадянином цієї держави, ознайомтеся зі статтею Як отримати громадянство Білорусі.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту