Логотип сайту

Що таке iOS?

Что такое iOS?

У розмовах про техніку Apple часто можна зустріти слово «iOS». Про те, що означає цей трилітерний термін, читайте в нашій статті. Також вас може зацікавити стаття Що таке iCloud.

Що таке iOS: розшифровка терміну

Отже, що ж таке iOS? Все просто: це операційна система для мобільної техніки Apple. Назва розшифрувати легко: «OS» - це «Операційна Система», а буква «i» вказує на те, що ця платформа призначена для i-пристроїв - iPhone, iPad, iPod. Засновник Apple Стів Джобс (Steve Jobs) свого часу пояснював, що «i» в назвах його нових винаходів символізує індивідуальність, інформативність, Інтернет і багато інших хороших явищ на букву «і».

Операційна система iOS використовується на смартфонах і планшетах Apple, а також на плеєрах з серії iPod touch (інші моделі плеєрів iOS не підтримують). Крім того, під управлінням iOS працює телеприставка Apple TV (починаючи з другого покоління).

В кінці 2014 року вийшло вже восьме покоління операційної системи - iOS 8. Великі оновлення, як правило, виходять восени, і їх безкоштовно отримують всі користувачі підтримуваних пристроїв Apple. iOS володіє повним набором функцій, необхідних сучасній мобільній платформі. У ній є програми для веб-серфінгу, читання пошти, прослуховування музики, перегляду відео, зйомки фото і т. д. Додаткові програми можна встановлювати з інтегрованого магазину Apple App Store, де є і платні, і безкоштовні програми для будь-яких завдань - від редагування офісних документів до створення інтерактивних листівок, ну і, звичайно ж, гри.

Багато функцій iOS інтегровані з операційною системою OS X для комп'ютерів і ноутбуків Apple. Наприклад, у версії iOS 8 можна почати писати лист на планшеті, а закінчити на комп'ютері.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту