Логотип сайту

Як зробити маленький приціл в КСС?

Как сделать маленький прицел в КСС?

Щоб успішно грати в гру Counter Strike Source, багато геймери використовують різні модифікації і хитрості. Наприклад, деякі гравці можуть через консоль зробити приціл менше, ніж він є, щоб потрапляти точно в супротивників. Однак такий приціл може викликати труднощі, а надто маленький приціл може бути не видно на деяких поверхнях.

Розглянемо докладніше спосіб, як можна зробити маленький приціл в КСС.

Як зробити маленький приціл в CSS

Щоб змінювати розмір прицілу, потрібно вводити спеціальні команди в консолі.

 • Відкриваємо консоль клавішею «~» на клавіатурі.
 • Вводимо код «cl_crosshairscale» і значення від 2000 до 20000. При значенні 2000 приціл стане середнього розміру, при значенні 5000 - маленького, але цілком достатньої, а при максимальному значенні 20000 приціл стане дуже маленьким, що зробить його незручним для прицілювання, якщо ви не адаптувалися до нього.
 • Також можна змінити колір прицілу, ввівши в консолі «cl_crosshaircolor» і цифру, що позначає колір.
 • Якщо ж ви встановили оновлення на КСС версії 34 і вище, а старі коди більше не працюють, то необхідно поміняти код зміни розміру на «cl_crosshairsize» і число, на яке приціл зменшиться. В даному випадку дуже зручно буде налаштовувати приціл у відповідності зі своїм дозволом екрану. Колір же змінюється командою «cl_legacy_crosshair_scale». Також в оновленій версії можна змінити ширину прицілу командою «cl_crosshairthickness».

  Також ви можете прочитати нашу корисну статтю Як зробити маленький приціл в КС.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту