Логотип сайту

Що таке колектор?

Что такое коллектор?

Слово "колектор" прийшло до нас з англійської мови. В перекладі воно означає об'єкт, що збирає. Що ж таке колектор і що він може збирати?

Значення слова "колектор"

Канал

Колектором називають спеціальний канал або трубу, які служать відводом для рідин і газів.

Наприклад, каналізаційний колектор.

Технічний елемент

В різних технічних механізмах так називається елемент, який бере участь у врегулюванні однорідності середовища. Наприклад, буває колектор струму перетворює змінний струм в постійний. Або ж колектор системи опалення, що дозволяє підтримувати постійну температуру.

Спеціалізована установа

В колекторі спочатку збирають, а потім відправляють зібране за іншим організаціям, які знаходяться у колектора в підпорядкуванні. Наприклад, бібліотечний колектор займається розподілом книг по бібліотеках.

Посаду

Колектор як посадова особа наділяється такими обов'язками, як збирати і описувати зразки чого-небудь, наприклад, гірських порід, і зберігати їх у спеціально відведеному для цього місці.

Колекторське агентство

Зараз все частіше стали з'являтися колекторські агентства, і термін "колектор" більшості знаком саме у зв'язку з ними. Такі агентства займаються стягненням боргів, прострочених платежів законними способами. Діло це небезпечне, але дуже прибуткове.

Читайте наш розділ Визначення та дізнавайтесь більше нового і корисного про різних термінах і поняттях.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту