Логотип сайту

Як змінити ім'я в Ютубі (YouTube)?

Как изменить имя в Ютубе (YouTube)?

Далеко не всі, реєструючись в YouTube, відразу планують вести власний канал. Але що, якщо ви, нарешті, надумали публікувати ролики, а ваше ім'я користувача не відповідає обраній тематиці? У цій статті ми розповімо, як можна змінити ім'я на «Ютубі».

Як змінити ім'я на YouTube

Традиційне ім'я користувача YouTube поміняти, на жаль, не можна. Але сервіс пропонує обхідний шлях: пов'язати свій канал з сторінці в соцмережі Google . При цьому є можливість вибрати відповідне ім'я для каналу.

Щоб прив'язати канал до Google , натисніть на своєму аватарі (або стандартному квадратику, якщо у вас немає аватара) у верхньому правому куті сторінки YouTube, а потім натисніть на значку у вигляді шестерні. На сторінці «Налаштування облікового запису - Загальна інформація» натисніть кнопку «Додатково». На сторінці, що відкрилася, натисніть посилання «Пов'язати зі сторінкою Google » і виберіть опцію «Придумати нову назву». Вкажіть назву каналу і натисніть «Далі».

Якщо ваш профіль вже пов'язаний з Google , все одно можна змінити ім'я на YouTube. Для цього натисніть на своєму аватарі у верхньому правому куті YouTube і клацніть на значку у вигляді шестерні. На сторінці «Загальна інформація» натисніть посилання «Змінити Google ». Ви будете перенаправлені на сторінку соцмережі з формою для зміни імені. Введіть більш підходяще для каналу назву і натисніть кнопку «Зберегти».

Є й альтернативний спосіб змінити ім'я каналу на YouTube через Google . Відкрийте свій канал і натисніть на значку у вигляді олівця навпроти його назви, на правому краю сторінки. Виберіть опцію «Налаштування каналу». Ви потрапите на вже описану сторінку «Загальна інформація». Далі дійте так само: натисніть посилання «Змінити Google », введіть нове ім'я та натисніть кнопку «Зберегти».

Наостанок зазначимо, що ім'я на Google можна міняти не частіше, ніж раз на 90 днів, особливо якщо ви створили свій профіль зовсім недавно і вже міняли ім'я. Тому при виборі нового імені не поспішайте і все ретельно продумайте.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту