Логотип сайту

Як правильно фотографувати людей?

Как правильно фотографировать людей?

У вас є хороший фотоапарат, але ви поки не оволоділи всіма тонкощами професійної фотографії? Основні поради по використанню дзеркального фотоапарата ви знайдете в статті - Як правильно фотографувати зеркалкою. А в цій статті ми розглянемо, як правильно фотографувати групи людей, щоб знімки виходили вдалими.

Фотографуємо групи людей

Щоб навчитися правильно робити групові знімки, варто розділити поняття «груповий портрет» на три категорії. Для кожної з трьох категорій будуть свої рекомендації.

  • До першої категорії віднесемо знімки великих груп людей (наприклад, гостей на весіллі, трудового колективу, учасників конкурсу тощо). Коли вам необхідно закарбувати в кадрі близько 20-ти осіб, які неможливо простежити за їх позами, мімікою і т. д. Вам потрібно переконатися, що на знімку видно кожна людина. Також вам слід продумати композицію. Для цього уявіть, що група людей - це єдиний об'єкт. Якщо на знімку люди повинні бути відображені стоячи, намагайтеся уникнути «сходи дурнів» (коли всі стоять по зростанню). Можна спробувати зробити знімок зверху, наприклад, з драбини чи балкону.Фото
  • До другої категорії відносяться знімки людей в неформальній обстановці, які добре знають один одного. Фото цієї категорії повинні виглядати природно. Наприклад, можна попросити друзів встати ближче, так щоб вони стосувалися один одного головами. Фотограф також може лягти на підлогу, а учасники фото утворюють над ним коло. Весела фотографія вийде, якщо всі учасники візьмуться за руки і підскочать.
  • І в третю категорії потрапляють фотографії членів сім'ї. Класичний варіант: глава родини - по центру, навколо - діти і онуки. Найголовніше - це зробити акцент на сім'ї. Для цього потрібно постаратися захопити в кадр як можна менше сторонніх предметів інтер'єру (годинники, картини тощо). Дружне сімейство також можна фотографувати на галявині, на дивані, в русі. Можна навіть попросити дітей забратися на спину батькам. Знімок вийде живим і веселим.
  • Щоб навчитися правильно фотографувати не тільки людей, але й інші об'єкти, пейзажі і т. д., варто прочитати статтю нашого сайту - Як правильно фотографувати. Якщо ж ви віддаєте перевагу не фотографувати, а фотографуватися, то вам варто прочитати статтю - Як правильно фотографуватися, пози.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту