Логотип сайту

Як приймати амінокислоти?

Как принимать аминокислоты?

Амінокислоти являють собою речовини, за допомогою яких в організмі утворюється м'язова маса. Організм самостійно виробляє амінокислоти, але на це потрібен час, тому при вживанні в їжу спеціальної добавки можна прискорити цей процес, і м'язова маса утворюється набагато швидше. Нижче можна буде дізнатися про те, як приймати амінокислоти.

Як і кому можна приймати амінокислоти?

Амінокислоти приймати самостійно небезпечно, так як це може призвести до плачевних наслідків. З цієї причини потрібно обговорити дозування і потреба в цьому речовині зі своїм тренером. Якщо ви не займаєтеся спортом, то вам не слід вживати такі препарати, оскільки це може негативним чином позначитися на здоров'ї.

Як правило, прийом амінокислот потрібно проводити за 20 хвилин до їжі або під час неї. Так речовина засвоїтися набагато швидше і принесе більше користі. Також рекомендується приймати амінокислоти, коли організм гостро потребує них. Найкраще це робити, коли пройде 20 хвилин після закінчення тренування.

Існують амінокислоти, які потрібно пити тільки перед сном. Такий препарат називають повільним протеїном. Це речовина максимально наближене до натурального, воно повільно розщеплюється в організмі, за рахунок чого забезпечується необхідна кількість будівельного матеріалу для м'язів.

Дозування амінокислот, як правило, прописується в інструкції препарату. Дівчатам потрібно скоротити її в 4 рази, інакше ефект буде не дуже хорошим. Під час прийому амінокислот потрібно виключити зі свого раціону алкоголь. Адже він пригнічує ріст м'язів, а амінокислоти, навпаки, сприяють цьому. Якщо знехтувати цим правилом, то у вас виникнуть серйозні проблеми з печінкою.

Більше інформації про амінокислотах і їх прийом можна почерпнути з наших статей - Що таке амінокислоти і Як приймати ВСАА.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту