Логотип сайту

Як працювати в таксі?

Как работать в такси?

Робота в таксі, з одного боку, досить цікава, а з іншого - досить небезпечна, так як не знаєш, хто може потрапити до тебе в салон. Починаючи займатися таким видом діяльності, необхідно розібратися, як працювати в таксі.

Якщо ви вирішили стати таксистом, вам необхідно зрозуміти, чи вигідно це і як налаштувати свою роботу так, щоб не бути в програші.

Ліцензія або диспетчерська служба?

Самим оптимальним є укладення договору з диспетчерською службою таксі. Таким чином вам немає потреби самостійно шукати замовлення, вони будуть приходити вам від служби, з якою ви уклали договір. Працівники сервісу встановлять вам спеціальний додаток на телефон або планшет, і ви завжди будете в курсі надходять замовлень. Можна працювати з кількома службами таксі, тоді і заробіток буде вище. Такі організації беруть комісію 10% від вартості замовлення. Важлива умова роботи зі службами таксі - своєчасна оплата замовлень. Не сплативши попередні замовлення, нових ви не отримаєте. Варто відзначити, що деякі служби доплачують за володіння іноземними мовами, що дає вам можливість працювати з клієнтами-іноземцями.

Якщо ви хочете працювати в таксі на своїй машині і ні від кого не залежати, то необхідно подумати про отримання ліцензії на даний вид транспорту. В такому випадку вам необхідно буде встановити «шашку», а може, потрібно і перефарбувати автомобіль в певний колір.

Про отримання такої ліцензії можна дізнатися зі статті Як отримати ліцензію на таксі.

Своє авто або орендоване?

Якщо ви хочете працювати на своїй машині, то всі витрати на амортизацію ви будете брати на себе, але в такому випадку вам необхідно буде платити відсоток від замовлень диспетчерській службі, якщо ви співпрацюєте з одним з них. Якщо ні, то дохід будете отримувати в повному обсязі.

Якщо ж ви не хочете зношувати свого авто, можна взяти його в оренду у роботодавця. Вам необхідно буде платити за оренду автомобіля певну суму щодня, але ремонт буде здійснюватися за рахунок власника авто.

Основна робота або підробіток?

Як і в будь-якій справі, тут необхідно багато працювати, щоб пристойно заробляти. Звичайно, ви можете приділяти цьому заняття кілька годин на день, але таким чином багато заробити не вийде.

Роботу в таксі необхідно розглядати в якості основного заробітку, якщо у вас немає іншого доходу.

Звичайно, вам будуть залишати і чайові, проте сильно на них розраховувати не варто.

Поради початківцям таксистам

 • Для більшого заробітку підберіть відповідне місце. Найприбутковішими є вокзали, аеропорти, кінцеві станції метро.
 • З листопада по квітень - найвдаліший час, коли можна заробити велику суму порівняно з іншими періодами, так як взимку люди частіше користуються послугами таксі.
 • Також необхідно пам'ятати і про відпочинок, адже втомлений водій може потрапити в аварію. Досвідчені водії радять розбити робочий день на 2 частини: з 7-8 ранку до 16.00 та з 19.00 до 23.00. але кожен вирішує для себе, коли йому зручніше і вигідніше працювати.
 • Водії таксі - хороші психологи, тому необхідно бути уважними до тих людей, яких ви підбираєте по дорозі, так як можуть попастися шахраї або й зовсім бандити. Якщо, наприклад, на узбіччі стоїть дівчина, а недалеко від неї кілька хлопців, то не варто зупинятися, так як з більшою часткою ймовірності ви будете пограбовані.
 • Якщо ви все-таки вирішили податися в таксисти, вам, напевно, буде корисна стаття, Як влаштуватися в таксі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту