Логотип сайту

Як намалювати Доту?

Как нарисовать Доту?

Дивіться відео

Як намалювати Доту?

Для фанатів комп'ютерних ігор, які хочуть навчитися, наприклад, малювати героїв Доти, як і будь-який інший ігри, найкраще починати вправлятися з олівцем і гумкою. Тому що багато любителів відразу починають малювати в графічних редакторах на комп'ютері або стилусом на сенсорному планшеті і розчаровуються у своїх силах, так як у них це не зовсім добре виходить.

Як намалювати Доту поетапно

Справжні шанувальники цієї гри можуть намалювати як героїв Доти 2, так і в першій частині, не перерисовывая персонажів, а по пам'яті. Але якщо в голові не відклалися всі елементи одягу, фігури або інших деталей персонажа, то почати можна і з звичайного срисовывания.

Поетапно з Доти малювати можна як Свена (Sven), так і будь-якого іншого героя, в залежності від власних уподобань. Детальніше про прийоми промальовування персонажів можна впізнати в нашому розділі - Персонажі.

Опишемо, як намалювати Свена

 • Як і в будь-якій іншій техніці малювання починати потрібно з замальовок і начерків. Перше, що потрібно зробити - легкими штрихами позначити фігуру героя: вона в нього масивна, особливо в області торсу;
 • Голова персонажа невелика, очі, рот і ніс відсутні, зате є «роги», відходять у сторони;
 • На плечах і в районі стегон у Свена знаходяться обладунки з характерними знаками відмінності, їх можна змалювати з самої гри;
 • Коли начерки зроблено, можна починати наводити всі частини тіла більш ретельно. Персонаж Sven виглядає так, як ніби у нього оголені м'язи, ось їх-то і потрібно промальовувати. Для цього зображуються дрібні м'язи плечей, шиї, а також великі прямі м'язи черевного преса (йдуть від клубової до паховій зоні), грудної клітки (розділяються на дві частини, йдуть праворуч і ліворуч від грудини);Свен
 • В області самого паху у нього знаходиться прямокутна захист з символом;
 • В руках у героя можна намалювати мечі;
 • Після зображення цього персонажа гри Доту, навколо його рук і зброї можна намалювати дрібні хвилі, які будуть зображати статичне напруження, присутнє навколо.
 • Намалювати Дота 2, як і першу частину цієї популярної гри, легко, якщо робити це поступово, роблячи начерки, а потім прибирати зайві штрихи за допомогою ластику.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту