Логотип сайту

Як відкрити порт ZyXEL?

Как открыть порт ZyXEL?

Дивіться відео

Як відкрити порт ZyXEL?

У всі роутери ZyXEL вбудований мережевий екран, покликаний захистити користувача від атаки ззовні. Вступ трафіку через цей порт блокується в цілях запобігання загроз. Однак багатьом програмам потрібен доступ в інтернет через певний порт для нормальної роботи - без цього, наприклад, неможливо бути сідом на торрентах. У цій статті ми розповімо, як відкрити порт на роутер ZyXEL на прикладі моделей з лінійки ZyXEL Keenetic з прошивкою v2.0.

Як відкрити порт на ZyXEL Keenetic

Для налаштування роутера скористайтеся веб-інтерфейсом, в який можна потрапити, вставивши в адресному рядку браузера адресу http://192.168.1.1. Якщо ви заходите сюди вперше, введіть стандартні логін і пароль - admin і 1234.

Щоб відкрити порт на ZyXEL, натисніть у веб-інтерфейсі на значку у вигляді щита внизу сторінки, щоб потрапити в розділ «Безпека». Перейдіть на вкладку «Міжмережевий екран» та натисніть кнопку «Додати правило».

З'явиться вікно «Настройка правила». За замовчуванням в меню «Дія» вибрана опція «Дозволити», а в полях з IP-адреси джерела і призначення варто варіант «Будь». Змінювати ці параметри в більшості випадків не потрібно.

Виберіть потрібний протокол з випадаючого списку. Можна також скористатися одним з готових варіантів для найбільш типових програм і сервісів. У меню «Номер порту призначення» залиште обраної опцію «Дорівнює» і введіть номер порту, який потрібно відкрити. Потім натисніть кнопку «Зберегти». Якщо ви відкриваєте порт для торрентів, як правило, потрібно відкрити його як для TCP, так і для UDP, тому створюйте відразу два правила з одним номером порту.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту