Логотип сайту

Як змастити двері?

Как смазать дверь?

Звук скрипящей двері здатний вивести з себе навіть самого врівноваженого і спокійного людини. Усунути неприємний скрегіт можна, якщо обробити дверний механізм спеціальними засобами. Це може бути машинне масло або мастило WD-40. Також для роботи знадобиться молоток, стамеска і шприц.

Як змастити двері металеву або дерев'яну

Застосовуючи в якості мастила машинне масло, потрібно набрати його в шприц і акуратно по краплі видавити на дверні петлі. Важливо робити це повільно, інакше є ризик обробити маслом прилеглі поверхні. Щоб мастило проникла всередину дверного механізму, слід кілька разів закрити і відкрити двері. В деяких випадках вимагається більш інтенсивна обробка, і двері доводиться знімати з петель повністю. Тут стане в нагоді стамеска і молоток.

Іноді замість машинного масла використовують рослинну. Але такий замінник дає занадто короткостроковий ефект і не кращим чином впливає на деталі, покриваючи їх липкою плівкою.

Хорошою альтернативою машинного масла буде спеціальна змазка - універсальний засіб WD-40. Для догляду за дверними петлями найбільш зручний аерозольний балончик. У комплекті з насадкою він дозволяє обробити навіть важкодоступні місця. Двері досить злегка підняти, скориставшись стамескою, і зробити декілька вприскувань з балончика на стрижень дверної петлі, поле чого повернути двері в звичайне положення.

Як змастити механізм пластикових дверей

Всі рухомі частини фурнітури пластикової двері повинні піддаватися мастилі раз в рік. Спочатку механізм очищають від пилу чистою серветкою, потім наносять кілька крапель масла на кожну рухливу деталь фурнітури. При використанні кошти з розпилювачем, впорскування мастильного речовини слід робити не на саму деталь, яка потребує змащення, а поруч з нею.

Більш детально про засоби по догляду за дверними петлями розповість наша стаття Ніж змастити двері.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту